Кожна жінка приходить на Землю з важливою місією. Чим сильніше жінка духовно, тим важливішою та серйознішою є її місія і тим більше випробувань випадає на її долю. Ось під якими знаками Зодіаку народжуються ці жінки

Зі знаків водної стихії – Скорпіон

Саме ці жінки завжди знають, чого хочуть, і приймають усі випробування життя з піднятою головою і в підсумку отримують те, чого хочуть. Незважаючи на свою силу, вони залишаються чуйними і завжди щирими. Усі представники Скорпіона вміють лікувати психологічні рани, а іноді і фізичні. Їхня здатність піднятися з попелу просто не має аналогів.

З представниць повітряної стихії – Водолій

Надзвичайні, енергійні і дуже захоплюючі. Поруч вони щасливі і теплі, хоча іноді примхливі. Представники Водолія здатні пристосуватися до найскладніших умов життя і не травмувати свою мрійливу і вразливу душу, лише щоб мати можливість літати високо, високо в небі. Зрештою, вони народжені літати!

Зі знаків вогненної стихії – Лев

Зазвичай це жінки зі складною долею, але, незважаючи на всі лиха, вони залишаються королевами. Навіть представник Лева, який опинився у важкій життєвій ситуації, залишається королевою, і оточуючі це відчувають. Вона завжди знайде вихід навіть із глухої ситуації. Вона пройде крізь вогонь, воду та залізо з посмішкою справжньої королеви.

Зі знаків стихії землі – Телець

Представники бика – богині домашнього вогнища. Милі і ніжні, вони схожі на котів з дев’ятьма життями. Їх люблять у суспільстві, їх супроводжує успіх. Їхня сила полягає в чудовому поєднанні ніжності та наполегливості. У них міцні руки в оксамитових рукавичках.