fbpx
Гороскоп

Краще не ображати: представники яких знаків Зодіаку є мстивими та злопам’ятними людьми

Скорпіони

Астрологи вважають, що вони відрізняються загалом складним характером із суперечливими рисами.

Скорпіони вміють прощати дрібні провини, але якщо довести їх до точки кипіння, то представник даного знаку Зодіаку обов’язково розробить план помсти і втілить його в реальність, коли ніхто не чекатиме цього від нього.

Скорпіони дуже проникливі та легко знаходять “слабкі місця” у людей, тому можуть вдарити саме по них.

Риби

Їх характеризують як спокійних та тихих людей. Однак насправді Риби здатні приховати глибоку образу і пам’ятати про неї довгий час, при цьому ніяк себе не видаючи і навіть продовжуючи дружньо спілкуватися з людиною, яка погано з ними вчинила.

Можливо, представники цього знаку Зодіаку не будуть цілеспрямовано шукати способи помсти, але вони ніколи не знехтують можливістю, що випадково з’явилася, і скористаються нею на всі 100 відсотків.

Тельці

Швидше за все, Телець не чекатиме нагоди і мститиме тишком-нишком, він виявить агресію у відповідь на образу відразу ж і постарається зробити все можливе для того, щоб зіпсувати життя супернику.

Представники даного знаку Зодіаку дуже емоційні, не відрізняються дипломатичними здібностями і часто не в змозі стримати своє бажання помститися, але найчастіше вони роблять це відкрито і вважають, що роблять справедливо: “заслужив – отримай”.

Близнюки

Через свій мінливий характер Близнюки довго метатимуться в сумнівах — мстити або все ж таки вибачити заподіяне їм зло.

Якщо представник цього знаку Зодіаку вибере все ж таки перший варіант, то він намагатиметься принизити кривдника якомога сильніше і змусити його покаятися, в такому випадку в хід можуть піти будь-які засоби: залякування, розпускання чуток та інше.

Зрештою, Близнюки заспокояться лише після того, як завдадуть істотної шкоди репутації свого ворога і переконаються, що багато людей з оточення від нього відвернулися.

You cannot copy content of this page