Кращі чоловіки за знаком Зодіаку – вони надійна опора в родині і заздрість для сторонніх жінок

3 місце — Лев

Чоловік-Лев займає високе місце в хіт-параді найкращих чоловіків. А все тому, що йому потрібна родина в якості потужного мотиватора для щасливого і успішного життя. Лев дуже амбітний і завжди досягає своїх цілей, але з правильною дружиною та дітьми він досягає бажаного набагато швидше, тому що бажає забезпечити свою сім’ю найкращим. Лев — справжній сім’янин, який цінує чесність і щирість у шлюбі.

2 місце — Телець

Чоловік-Телець — найбільш стабільний і вірний чоловік. Він більше за інших представників Зодіаку підходить на роль ідеального сім’янина. Перш ніж зробити пропозицію, він обміркує все до дрібниць, тому рішення буде виваженим, а шлюб щасливим. У дружини вибирає надійну супутницю, яка відрізняється спокійним і м’яким характером. Спалахи пристрасті, емоційні з’ясування стосунків та інші сюрпризи можуть змусити Тельця відступитися від своїх принципів і розлучитися.

1 місце — Терези

Чоловік-Терези — справжній естет з природженою тягою до прекрасного. У нього повинна бути найкрасивіша дружина, найкрасивіші діти, найгарніший будинок. І він не скупиться, щоб досягти всього цього. Він буде красиво залицятися і балувати свою кохану навіть через 10 років спільного життя. Любов і сім’я для нього — найважливіша складова життя. Правда, він дуже довго наважується на перший крок, але якщо жінка буде терпляча, то отримає найкращого чоловіка і батька.