“Кривавий” повний Місяць 20 жовтня: як він вплине на життя кожного зі знаків Зодіаку і які зміни принесе

Кожен повний Місяць відрізняється своєю особливою енергетикою, і 20 жовтня нас чекає ще одна обставина, названа Кривавим або Мисливським Місяцем. Цей день буде важливим для всіх, і астрологи розповіли, до чого варто готуватися представникам зодіакальних сузір’їв.

Овен

Повний Місяць у Овні – знакова подія, і представники цього знаку, на думку астрологів, зможуть почати новий етап життя. Для того щоб досягти успіху, їм важливо налаштуватися на успіх і стежити за своїм емоційним станом. Гнів і агресія будуть заважати здійсненню планів. Відмовитися потрібно і від поверхневих суджень, що ведуть до промахів.

Телець

Тельці під час повного Місяця відчують приплив сил, проте їм важливо уникати перевтоми. Взявши на себе непосильну ношу, Тельці можуть не розрахувати і замість нових перемог зіткнутися з безліччю проблем. Докласти зусиль Тельцям потрібно і в сфері спілкування – турбота про близьких і відмова від конфліктів допоможуть налагодити відносини з оточуючими.

Близнюки

У Близнюків після повного Місяця є всі шанси зрушити з точки застою свої справи, які раніше не піддавалися впливу. Цей повний Місяць буде значущою подією, коли не можна вірити словам і чуткам, діяти рішуче і брати на себе відповідальність. Повний Місяць буде випробовувати на міцність, і Близнюкам важливо залишатися в гармонії з собою і зовнішнім світом.

Рак

Ракам цей повний Місяць навряд чи дасться легко. Емоційна нестабільність і бажання сховатися від проблем в ілюзорному світі буде велике, проте чинити так не можна. Рішучість, підтримка з боку близьких і обдумані дії допоможуть впоратися з обставинами і залучити в життя щастя.

Лев

Левів чекають труднощі в діловому середовищі. Їх авторитет може впасти через імпульсивні вчинки або недоречні висловлювання. Астрологи рекомендують одиночну роботу над проектами і тишу. Левам не варто обговорювати свої плани, щоб ніхто не міг вплинути на хід запланованих справ.

Діва

Повний Місяць для Дів – відмінний час для вирішення питань, пов’язаних з грошима. У середу представники знаку зможуть знайти вихід зі скрутного становища, залучити фінансове благополуччя за рахунок копіткої роботи і прийняття правильних рішень. Остерігатися представникам знаку варто шахраїв, які активуються і можуть нашкодити.

Терези

Терезам повний Місяць принесе можливість проявити себе, стати лідерами і відстояти совою точку зору. Вплив повного Місяця в додасть енергії для боротьби з маніпуляторами, а також допоможе Терезам підвищити свій авторитет. Астрологи рекомендують зміцнювати ділові і родинні зв’язки, щоб в разі труднощі не залишитися без підтримки і мудрих порад.

Скорпіон

Скорпіонів чекає не найпростіше час: в серп і кілька днів після загостряться конфлікти, роздувати які ні в якому разі не можна. Астрологи рекомендують Скорпіонам залишатися спокійними, а також приділяти увагу близьким. Їхні потреби не повинні залишатися без відгуку.

Стрілець

Повний Місяць для Стрільців – час для самореалізації, коли не можна зволікати з втіленням в життя давно задуманого. Астрологи попереджають, що такий шанс дається не часто, а значить, потрібно братися за справи негайно і намагатися не розповідати нікому про те, що в планах.

Козеріг

Козероги відчують вплив повного Місяця у всіх сферах життя. І він буде не найпростішим. Енергетика Кривавого Місяця здатна позбавити твердої опори, проте здаватися не можна. Козероги зможуть досягти успіху, і їх вроджена впертість на цей раз буде підмогою, а не перешкодою. Наполегливість і непробивна упевненість в успішному результаті приведуть до перемог.

Водолій

Водолії в період повного Місяця повинні пам’ятати про те, що довіряти можна далеко не всім. Астрологи рекомендують відмовитися від розголошення своїх планів, а тим більше від хвастощів, щоб не спровокувати заздрісників на активні дії. Відокремлена копітка робота і тиша – ось рецепт підкорення нових вершин в період Мисливського Місяця.

Риби

Рибам цей повний Місяць принесе позитивні зміни. Астрологи рекомендують заглибитися в сферу фінансів, визначитися з бюджетом і зрозуміти, чому гроші йдуть немов в нікуди. Відмова від зайвих витрат і помірна економія укупі з активною роботою допоможуть поповнити рахунки на значні суми.