fbpx

Кредити на тисячі, платити нічим, бізнес доходу ще не приносить. Загалом, опускаючи деталі 3-ох місяців, «бізнес-леді» збанкрутували. Подруга виявилася шахрайкою і гроші, вкладені в бізнес, повертати відмовилася

Мені 22 роки. Ця історія почалася ще  5 років тому. Тоді я сильно посварилася з батьками і пішла з дому. Підробляла, де могла, між навчанням. Потім випадково дізналася від молодшої сестри, що батько з усією родиною вирішили виписати мене з квартири. Допомогти залишитися на законній житлоплощі взялася моя хрещена. А я як раз закінчила навчання в коледжі і почала отримувати зарплату. Потім я переїхала до хресної мами. Вона ж – близька подруга моїх батьків.

На той момент вона втратила роботу а неї троє дітей. Моя зарплата забезпечила нам проживання на деякий час. Так як грошей вкрай не вистачало, вирішили, що час відкривати свій бізнес. Ну як свій: її намовила подруга, мовляв, бізнес буде спільний, гроші навпіл. Хресна загорілася цією хорошою ідеєю, і ми, через брак досвіду і розуму, звичайно, підтримали її.

Далі – гірше. Кредити на тисячі, платити нічим, бізнес доходу ще не приносить. Загалом, опускаючи деталі 3-ох місяців, «бізнес-леді» збанкрутували. Подруга виявилася шахрайкою і гроші, вкладені в бізнес, повертати відмовилася.

І тут ми знову сіли на мілину. Півроку намагалися вибратися з цієї діри. Нічого не виходило. Руки опускалися. І ми прийшли до висновку, що потрібно брати кредит, щоб погасити деяку частину боргу, але хресній відмовляли у всіх банках. І тоді я подумала, що могла б їй допомогти. Адже живемо разом, одна сім’я.

Борги погасили, життя стало налагоджуватися. До недавнього моменту. Почалися скандали, необґрунтовані звинувачення, вона почала звинувачувати мене, що я не ціную те, що вона для мене робить. То все просто відмінно, то все так погано, що не знаю що і робити. Морально це дуже на мене тиснуло. Я вирішила, що пора роз’їжджатися. Лаятися з нею зовсім не хотілося, але і далі так жити було неможливо. Далі, хрещена переключилася на мої стосунки з хлопчиною, що і послужило приводом, щоб вигнати мене з дому.

Тепер я живу у свого молодого чоловіка і на мені висить кредит, який я повинна виплачувати ще років 5 а може і більше. Що робити далі, не знаю, як вести з нею переговори, теж. Це вже більше скидається на шахрайство з її боку, повісила на мене кредит і вигнала. Зовсім не хочеться в це вірити.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page