Круті зміни на всі 180 градусів чекають з 10 до 21 лютого, переїзд, нова робота, нові стосунки

Овен

Вам необхідно надолужити те, що Ви пропустили останнім часом. У цьому немає Вашої провини, проте пошуки винного не принесуть Вам жодної користі. Зрештою, всі отримають за заслугами. Зверніть увагу на те, що Вам необхідно зробити, а коли всі питання будуть вирішені, займіться чимось приємним. Наприклад, зустріньтеся з друзями та проведіть вечір весело та безтурботно.

Рак

Зміни у роботі дуже захоплюючі. Проте не варто плутати кар’єрні зміни із підвищенням. Нові обов’язки незабаром стануть звичними, як би вони Вас зараз не лякали. Втім, це ще не означає, що зміни не принесуть покращень. Просто не варто сподіватися, що Ви одразу опануєте нову роль. Дайте собі більше часу для того, щоб звикнути до змін.

Терези

У Вас може з’явитися бажання втрутитися у конфлікт, щоби всіх помирити. Однак постарайтеся утриматися від цього, навіть якщо вважаєте, що через це оточуючі можуть вважати Вас егоїстичною людиною. Ви можете принести більше користі як їм, так і собі, якщо триматиметеся подалі від будь-яких непорозумінь. Немає нічого поганого у бажанні поберегти сили. Насправді, це дуже мудра стратегія. Тим більше, що конфліктуючі сторони цілком здатні помиритися без Вас.

Козеріг

Несподівана зустріч із кимось із Вашого минулого може пробудити не найпозитивніші емоції. Намагайтеся взяти почуття під контроль, якщо хочете з ними впоратися. Подивіться на ситуацію у перспективі. Не дозволяйте емоціям здобути гору над Вами.

Пам’ятайте: це лише емоції. Навіть негативні почуття, такі як заздрість чи жаль, цілком природні. Ви можете їх ігнорувати. Проявіть більше уваги до того, що відбувається у Вас в середині, і дуже скоро Ви зумієте впоратися із собою.

З 10 до 21 лютого вас чекає успіх, щастя, везіння. Приймайте їх з радістю