fbpx

Ксенія тільки один раз побачила його, вже колишню дружину. Фурією та увірвалася в офіс і Ксюша завмерла – це була розфуфирена Христина Бєлова, та яка найбільше знущалася з неї в школі

В одному з численних провінційних містечок жила одна дівчина. Зовнішність, скажімо так, у неї була специфічна. Довгий ніс, біляві брови, веснянки, які зливаються в одну велику пляму. На любителя, коротше. Тільки ось цього любителя не було.

З дитинства Ксюша була цапом-відбувайлом для місцевої дітвори і однокласників. Як її тільки не дражнили. Ксюша – ослячі вуха, Ксюша – суцільна конопуша, Ксюша – носом двері проткнуша.

Це були найпоширеніші і улюблені однокласниками прізвиська. Але більше всіх з неї знущалася Христина Бєлова. Витончена, з кучерявими каштановим локонами, вона була мрією всіх хлопчаків в класі й ідейним натхненником.

Злісним ідейним натхненником. Вона придумувала все більш витончені знущання. Ксюша не витримала і вмовила матір перевести її на домашнє навчання.

Минули роки. Дівчинка з бридкого каченяти перетворилася .. Ні, не в прекрасного лебедя. Швидше в середньостатистичну сіру мишу.

Ксюша з лишком компенсувала свою зовнішність освіченістю. Заочно вона закінчила економічний інститут з червоним дипломом. Сьогодні був перший день її роботи на посаді бухгалтера в одній з фірм.

Колектив прийняв її рівно. Начальником Ксенії виявився чоловік приблизно її років. Справедливий, не деспот. Підлеглі його дуже поважали.

Одного разу Ксюша затрималася на роботі. Потрібно було терміново здати річний звіт. Коли вона зайшла за документами в кабінет директора, то не очікувала побачити його там. Валентин Миколайович сидів у задумі.

Ксенія зараз вже і не згадає, з чого тоді почалася їхня розмова. Але їм виявилося так цікаво спілкуватися одне з одним, що Валентин став набагато частіше заходити в бухгалтерію.

Від колег дівчина дізналася, що з дружиною директор живе як кішка з собакою. Крім грошей його благовірній від нього навряд чи було чогось треба.

А одного разу Валентин поцілував Ксюшу. Увечері, в офісі. Несміливо, немов боячись, що його вдарять. Вона відповіла на поцілунок. Чоловік відразу ж подав на розлучення.

Ксенія тільки один раз побачила його, вже колишню дружину. Фурією та увірвалася в офіс і Ксюша завмерла – це була розфуфирена Христина Бєлова, та яка найбільше знущалася з неї в школі. Бєлова була в шоці.

Вона кричала: “Ти проміняв мене на це? На це неподобство?”

А Ксенія і донині працює бухгалтером. На тому ж місці. У, тепер уже свого, чоловіка.

You cannot copy content of this page