fbpx

Куди йдуть чоловіки: мій 15 років бігав туди-сюди

Чомусь, коли говорять, що чоловік має коханку, перед очима малюється молода довгонога красуня. Але, а якщо немолода, то, само собою зрозуміло, багата шикарна жінка, яка знає собі ціну. А чи так це насправді?

Мені хочеться розповісти свою історію. Познайомилися ми на одній з вечірок. Я заміжня жінка, мати двох дітей. Чоловікові жодного разу в житті не зраджувала. Хоча і більшу частину свого життя я прожила одна. З дітьми. Все своє життя присвячувала дітям. А чоловік 15 років, ходив туди-сюди. Туди, це, за його словами до мами, а насправді невідомо куди. А сюди, це до мене і дітей.

А жила я в гуртожитку. Протягом останніх трьох років, він уже нікуди не йшов. Віруючим став. Я його пробачила, але жили ми в різних кімнатах. В одній він з синами, в іншій я. Думала так, і будемо доживати віку.

Нова надія на життя

Але, моє нове знайомство перевернуло все моє життя. Спочатку у мене і в думках не було зраджувати чоловіка і тим більше розлучатися. У нього теж була сім’я, дружина і син. І він молодший за мене на 11 років! Рік ми зустрічалися. Я начебто струснула зі своїх плечей 20 років. Відчувала себе молодий дівчиськом. Воістину це була друга молодість. На думку приходила пісня моєї молодості: «Друга молодість приходить до того, хто першу зберіг». Напевно, це про мене. Потім ми вирішили одружитися.

Я розлучилася швидко, так як діти були вже дорослі. Ну, а він рік розлучався. Дружина розлучення не хотіла давати. Я не просила, щоб він на мені одружився. Мене і так все влаштовувало. Але, коли він зробив мені пропозицію, я не відмовилася. Разом ми вже 10 років. Все у нас чудово! Чоловік отримав квартиру, як колишній військовий. Його батьки, поставилися з розумінням. Про найкращу свекруху, навіть не мріяла. Вони з моєю першою як небо і земля. Сини його батьком вважають.

Читайте також: Інші свекрухи на весілля невісткам золото, долари дарують, а тут – одразу зрозуміла, що не вживуся зі свекрухою

На питання, куди йдуть чоловіки? Можна відповісти, туди ж, куди і дружини. Туди, де їх люблять і розуміють. І не багатство, ні сeксyaльні фантазії тут ні до чого. Повинна бути гармонія в усіх відношеннях. І я впевнена, у кожної людини повинна бути своя половинка. Неважливо, кому, скільки років, і у кого яке матеріальне становище. І, я свою половинку знайшла!

Джерело.

You cannot copy content of this page