fbpx

“Кухонний комбайн, пилосос чи сковорідка?”: Історія про новорічні подарунки і жінок, які знають чого варті

У новорічні свята ми завжди чекаємо чудес. Навіть якщо втомилася, все на світі набридло, і в чудеса вже не віриш – все одно їх чекаєш. Традиція така – чекати новорічної казки. Звичайно, сподіватися на те, що Дід Мороз дістане з червоного мішка хороший подарунок, натомість послухає пісеньку або вірш – вже безглуздо, вік не той. Відшукати диво під ялинкою теж особливих надій не маєш.

І вже точно немає ілюзій з приводу новорічного концерту і поздоровлень від родичів, а від салату «Олів’є» і відбивних ніяких чудес не чекаєш точно. Як і від бою курантів, салютів, шампанського та іншої святкової атрибутики.

Але дива дуже хочеться, як в дитинстві. Звичайного жіночого чуда, одній тобі відомого і тільки твого. Ну, може бути, не щороку, але хоча б в цього разу. А диво все ніяк не відбувається, весь час воно застряє десь в планах і мріях, поки ти поступово про нього забуваєш до наступного Нового року. Ну ось, практично дочекалася. Чекаєш подарунків і ламаєш голову над тим, що подарувати самій.

І, звичайно, хочеться отримати норкову шубу від коханого, або новеньке авто, путівку на двох на спекотні пляжі, про діаманти вже скромно мовчиш і не мрієш. Тому що або твій чоловік може дарувати розкішні подарунки (а значить, багато в тебе вже є), або не може – сенс про це мріяти? Загалом, вже сама не знаєш, якого дива чекаєш, але віриш, що обов’язково подує вітер змін.

Запитай мене спочатку, що мені подарувати

Одного разу мій чоловік вирішив організувати спільний похід по подарунок до Нового року. В якості подарунка пропонувалося вибрати домашній комбайн. Якось він побачив мої спроби нарізати салат тупим ножем. Нагострив ножі, пошматував салат і зрозумів, що овочі повинен різати комбайн, а ще він повинен терти сир, вичавлювати сік і брати на себе всю неприємну частину приготування їжі. Власне, він уже вибрав марку, всі функції, а сенс моєї присутності при покупці залишився неясний.

Він: Там стільки техніки, величезний вибір. І з подарунком питання закриємо.

Вона: Знаєш, не хочу бути невдячною, але комбайн можеш подарувати собі. Мені таке на Новий рік купувати не треба. Я по-твоєму хто, стара домогосподарка, у якої купа онуків? Ніякий комбайн вибирати не піду.

Він: Давай тоді зволожувач повітря подивимося, в будинку стане в нагоді така річ.

Вона: В свята працює лише відділ «все для дому»? З чого ти взяв, що жінці це повинно сподобатися? Ти ж будеш зволожувач включати? Ну ось і купи його собі.

Він: Не треба абсурду. Все це полегшує домашню твою працю.

Вона: А твою? Напевно, машинка пере виключно мої джинси, а пилосос прибирає тільки жіноче сміття? А ти забиваєш на дачі тільки чоловічі цвяхи? Тоді я подарую тобі молоток. Навіщо з побутових предметів робити привід, щоб відв’язатися від святкових подарунків? Молотки і зволожувачі купуються просто так, а не в подарунок тому, хто ними частіше користується. Я відмовляюся!

Він: Але овочі при цьому ти ріжеш тупим ножем! Добре, що тобі подарувати?

Вона: Я вже півроку випрошую норкове манто. А зволожувач сама куплю. З комбайном на додачу.

Якщо жінка знає собі ціну – значить, вона не подарунок

В черговий Новий рік мені подарували абсолютно непотрібну, як мені здавалося, але просто необхідну, як вважав мій хлопець, річ – величезний електричний набір для манікюру. Я спочатку чесно намагалася його використовувати, але оскільки вважаю за краще ходити в салон, чудо манікюрною техніки перекочувало в шафу і благополучно забулося.

Пару років я стирала з нього пил і переставляла з місця на місце. Пам’ятається, що хотіла я, як зазвичай, зовсім інше. Можна подумати, чоловіки не в курсі, що кращі друзі дівчат – це діаманти. Але толку? А пухнасті хутра? Без них жінка виглядає якось несолідно. Адже це ж 8 комбайнів і 6 зволожувачів.

Враження від подарунка неможливо купити або виміряти в грошах. Це істина, з якою немає абсолютно ніякого сенсу сперечатися. Нікчемні дрібнички іноді бувають набагато приємніше корисних і потрібних речей.

Читайте також: “364 дні в році вона грає в щасливий шлюб, хоча ось уже десять років кохає курортного ловеласа у дyрнyватій сорочці”

Що хочуть жінки отримати на новий рік?

Кожна конкретна жінка знає, чого вона хоче. Одній потрібні слова: «Ти – найкраща в моєму житті. Кохаю, виходь за мене заміж». А для іншої самим довгоочікуваним подарунком стануть смужки тесту на вaгiтнiсть. Під ялинкою дива немає, я перевіряла. Десь же воно має бути! І все-таки, Сократ не помилявся і диво всередині нас?

За матеріалами сайту koketka.de

Позначки:
facebook