Купідон обіцяє п’яти знакам Зодіаку спекотний період наприкінці грудня 2021 року. У них розпочнеться новий любовний роман

Овен

Зачепить стріла Амур Овнів. Маленький пустун буде стріляти без розбору і в любовні сітки будуть затягнуті як одинаки, так і давно сімейні люди. Для одиноких Овнів нічого серйозного не станеться, вони лише покохають і багато хто буде коханий у відповідь.

Складніше доведеться людям, які давно перебувають у шлюбі. Їхня полум’яна почуттів може призвести до подружньої зради і навіть зруйнувати шлюб. Саме тому краще по можливості стримувати свої почуття, інакше можна зазнати серйозних неприємностей.

Рак

Закрутять чергову любовну інтрижку Раки. Для багатьох з них любов це щось з розряду фантастики. Вони просто вже не вірять у щирість почуття між чоловіком і жінкою.

Хоча у багатьох є можливість закохатися по-справжньому. Почуття надихатимуть їх на романтичні вчинки. У них буде безліч ідей, як завоювати людину, що сподобалася. Причому це стосується як чоловіків, так і жінок.

Діва

Ніжні Діви наприкінці грудня пізнають усі принади любові та справжніх почуттів. Багато хто з них запалиться ніжністю до давніх друзів чи колег.

Купідон вміє жартувати, саме тому службові романи досить популярні, ось тільки наслідки після них не завжди передбачувані. Якщо вже вдалося завести такі стосунки, то слід бути готовим до будь-якого розвитку подій.

Що деяким Дівам варто триматися подалі від тих, хто перебуває на керівних посадах. Короткочасний роман з такою людиною може закінчитися згодом звільненням.

Скорпіон

До нових почуттів наприкінці грудня готові Скорпіони. Для них Амур приготував нову та цікаву зустріч. Схоже, що новий рік вони точно зустрічатимуть не одні. А ось як розвиватимуться стосунки, сказати непросто.

Цілком можливе створення міцного та перспективного союзу. Може бути і зворотна ситуація, легке спілкування ні до чого серйозного не приведе, і Скорпіони так і прибуватиму на самоті. Хоча ближче до весни у них буде можливість змінити особисте життя на краще.

Риби

Неминуче закохаються багато Риб. Об’єктом їхнього кохання будуть нові знайомі або старі друзі. Не варто виключати і появу когось із колишніх коханих. Якщо вже вони вирішать вдруге увійти в річку, то варто врахувати всі минулі помилки і намагатися їх уникати.

З новими стосунками виявиться дещо простіше. Тут головне просто любити та бути щирими у своїх почуттях. На все інше – воля Купідона, цілком можливо, він обдарує почуттям взаємності і у Риб складуться міцні та перспективні стосунки.