fbpx

Квітень-травень покаже, кому будуть вставляти палиці в колеса, кому доля надасть дивовижний шанс, а чиє життя засяє новими барвами: гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Телець (21.04 — 21.05)

Не варто сподіватися на допомогу з боку ділових партнерів — швидше за все, її не буде. Вони знайдуть розраду у щоденних буденних заняттях. Астрологи рекомендують нікуди не поспішати, сьогодні час для вас йтиме повільно та легко.

Близнята (22.05 — 21.06)

Час несприятливий для підписання важливих угод і серйозних контрактів.  Близнюки, настав час серйозно поговорити зі своєю коханою людиною. Вам терміново потрібно обговорити плани на ваше подальше життя, не відкладайте цю розмову.

Рак (22.06 — 22.07)

Час сприятливий для вирішення будь-яких фінансових питань. Вам варто більш ретельно підійти до планування свого бюджету та не забувати про економію. Дні будуть сприятливі для будь-яких справ та починань. Беріться навіть за те, у чому ви не надто розбираєтеся. Успіх гарантовано.

Лев (23.07 — 21.08)

Представникам знака взагалі не варто мати справи з грошима — навіть брати купюри в руки в цей час небажано.

Діва (22.08 — 23.09)

Не варто погоджуватися на участь у фінансовій справі, яка — нехай навіть на інтуїтивному рівні — викликає підозру. Вона,  швидше за все, буде мати під собою реальні підстави, так що не варто ризикувати: від сумнівних операцій матеріальної  властивості, якими б прибутковими вони не здавалися, краще відмовитися.

Терези (24.09 — 23.10)

Можна здійснювати будь-які — навіть найсміливіші — фінансові операції.  Вам будуть вставляти палиці в колеса в ці місяці. Будьте обережні, радять астрологи

Скорпіон (24.10 — 22.11)

В цей час представникам знака можна брати кредити на ремонт свого житла і покупки житла. Ваше життя засяє новими барвами, гередбачає астролог

Стрілець (23.11 — 21.12)

Цього тижня представникам знака рекомендується ставати до реалізації серйозних проєктів, які розраховані на тривалу перспективу і солідний дохід: головне, ретельно підготуватися і прорахувати всі можливі ризики — помилки тут припуститися не можна, вона може виявитися фатальною, так що краще все зробити чисто.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Тиждень ідеально підходить для початку будь-яких розрахованих на прибуток проєктів, але особливий талан обіцяють ті, які тим чи тим чином пов’язані з творчістю.

Водолій (21.01 — 18.02)

Чи не найбільш вдалий час для бізнесу і, відповідно, отримання прибутку, навіть якщо йдеться всього лише про зарплату. Зараз не час лінуватися. Вам доля надасть дивовижний шанс, розповідає астролог

Риби (19.02 — 20.03)

Небажано витрачати наявні у скупих представників знака кошти на речі, в придбанні яких немає нагальної необхідності. Вони переконані у своїй правоті і рідко критично оцінюють ситуацію довкола себе.

You cannot copy content of this page