fbpx

Квітковий гороскоп: дізнайтеся квітку, яка принесе вам удачу та благополуччя

Деякі рослини мають цілющі властивості. Але чи знали ви, що є й такі, які допоможуть привернути у ваше життя удачу і благополуччя. Швидше ж дізнайтеся, яка квітка є вашим талісманом залежно від знакі Зодіаку, під яким ви народилися.

Якщо у вас досить розвинені ваші зодіакальні якості і ви хочете досягти чогось більшого – то ця стаття для вас! Вибирайте квітку, яка допоможе Вам у цьому.

Квіти вміють підлаштовуватися навіть під свого господаря. Існує безліч прикладів того, як ненависники води кактуси, перебуваючи в будинку людини, яка тричі в день приймає душ і з насолодою гуляє під дощем, починають вимагати регулярного поливу навіть в період належної їм зимової сплячки. Якщо рослини живуть з тобою в єдиному ритмі, вони зможуть пережити навіть найважчі твої часи, коли у тебе немає ні сил, ні часу ними займатися.

Рослини, так само як люди, співвідносяться з різними знаками Зодіаку і підпорядковуються впливу планет. Мати в будинку рослини, які належать твоєму знаку, – найправильніше. Вони без особливих зусиль посилять притаманні вам позитивні якості і згладять негативні.

Читайте також: Дізнайся квітку свого імені

рослини Овна

Садова герань (з червоними і темно-рожевими квітами), азалія індійська і японська (з червоними і рожевими квітами), бегонія королівська, карликовий гранат.

Овен символізує сильну особистість, допомагає досягти особистого успіху й загартувати характер.

У бегонії королівської великі, дивно розмальовані листки. Якщо ви працюєте з людьми, поставте бегонію на робочому місці. Вона нейтралізує негативну енергію, яка виникає в суперечках. Бегонія – кращий подарунок для нерішучого закоханого, тому що допомагає зробити крок у відносинах. Вона наділяє красномовством і здатна навіть зменшити заїкання. Бегонія активно і благотворно впливає на бронхи.

Червона бегонія хороша для любителів приймати гостей. Вона зробить посиденьки більш цікавими і не дозволить гостям перебивати один одного. Повільнійлюдині вона додасть швидкості і кмітливості.

Азалія, рододендрон, англійська троянда – одні з найяскравіших кімнатних рослин, квітучих в зимовий час.  В будинку вирощують два види азалії: японську та індійську. Якщо хтось довго займає телефон, поставте неподалік азалію. Вона перетворює розмови в корисні та інформативні. Якщо ви хочете поділити домашні обов’язки між собою, нехай азалія буде присутньою при розмові. Вона дозволить домовитися один з одним.

Якщо ви “сова”, а життя змушує вас вставати рано вранці, поставте азалію в спальню. Азалія на робочому місці допоможе тим, хто схильний довго тягнути, перш ніж братися дороботи. Азалія корисна тим, хто боїться взяти на себе відповідальність за велику справу. Азалія очищає атмосферу будинку.

Герань діє заспокійливо, розвиває почуття гумору, знімає напругу, робить людей добрішими. Герань виконує роль пожежної машини. Якщо вдома частенько трапляються бурхливі дебати і ви близько до серця приймаєте все що відбувається навколо, заведіть герань. Вона пом’якшить енергію гніву і допоможе розвинути почуття гумору і поліпшить настрій. Червона герань – відмінний помічник при стресах.

Рослини Тельця

Фіалка узамбарская, цикламен перський, глоксинія прекрасна.

Народжені під зодіакальним знаком Тельця, керованим Венерою – богинею краси і любові, без особливих зусиль притягають до себе оточуючих завдяки поступливому характеру, вмінню працювати, терпінню, постійності, а також вродженому почуттю прекрасного і бездоганному смаку.

Телець – знак матеріальної стабільності і його рослини сприяють досягненню матеріального достатку. Телець так само символізує витривалість і його рослини допомагають підтримувати сили.

Глоксинія – прекрасна рослина для представників знака Тельця. Ця чарівний квітка немов сонечко випромінює потоки позитивної енергії і активно розсіює негативну. Вона допомагає домогтися стабільного матеріального благополуччя, а рослини з квітками червоних відтінків підтримають Тельців в наполегливому прагненні до мети.

Фіалка заспокоює, приносить в будинок затишок, розвиває в людині мудрість, зміцнює його дух, єдність між членами сім’ї, захищає від захворювань горла. Білі фіалки заспокоюють надмірні емоції, очищають будинок від негативних енергій та іноді навіть виганяють з квартири побутових комах. Блакитні фіалки розвивають творчі здібності – в будинку, де вони ростуть, не буває нудно. Фіолетові фіалки потрібні, коли між членами сім’ї немає взаєморозуміння. Вони допомагають поглянути на свої проблеми більш філософськи.

Цикламен піднімає настрій і корисний всім, у кого алергія на холод. Цикламени потрібні в будинках, де живуть м’якотілі і піддані чужому впливу люди. Завдяки цикламену діти перестають вередувати, а дорослі стають більш самостійними.

рослини Близнюків

Традесканція, аспарагус, папороті, перисті пальми, плющ.

Богиня Флора, покровителька всього, що росте і цвіте, наділила Близнюків кучерявими рослинами, а також квітами з пишним, ошатним листям. Близнюки – знак дружби і навчання. Народженим під цим знаком їх рослина допомагає поліпшити фізичне і психічне здоров’я, лікує душу, допоможе зміцнити пам’ять. У будинку їх тримають і в якості талісманів, хороших відносин як з близькими друзями, так і з приятелями і товаришами по службі, а так само як помічників в навчанні і швидкого засвоєння інформації.

Аспарагус – ці рослини цінують за витончені ажурні, немов мережива, пагони. На світлому місці, прикріплені до опори, вони досягають значної довжини. Ця квітка допомагає втілити мрії в життя, її добре мати, якщо дехто з домашніх багато говорить і мало робить. Якщо вас не покидає відчуття, що життя проходить повз, аспарагус допоможе знайти гармонію.

Поставте аспарагус в кімнату дитини, яка ходить в школу: він допомагає висловлювати думки коротко і красиво і сприяє виробленню грамотності. Ця квітка полегшує стан будь-якого хронічного  захворювання, особливо легеневих. Поставте аспарагус в кімнаті, де робите зарядку. Він покращує гнучкість тіла і еластичність шкіри.

Традесканція приносить радість, не дозволяє перетворитися в заздрісника і вчить не робити тpaгедію через дрібницю.

Папороті корисні тим, хто не знає почуття міри. Він допомагає знайти почуття міри, не дає втрачати голову, змушує відрізняти капризи від справжніх бажань, розвиває почуття такту.

Пальми (кокосова або фінікова) потрібні поверхневим, неорганізованим людям. Перисті пальми заряджають бадьорістю, енергією та надають впевненість.

Плющ незамінний, коли хтось образив, зрадив або коли просто важко на душі. Він також допомагає позбутися від залежності – наприклад, кинути пити або курити.

рослини Рака

Пеперомія кущувата, фуксія гібридна, алоє деревовидне, агава американська, бегонія Месона.

Рак – домашній, сімейний знак, його рослини потрібні для збереження сім’ї, поліпшення відносин з родичами і створення в будинку затишку. Цей керований Місяцем знак протегує компактним кущах з соковитими, м’ясистими листям. Є у всіх цих квітів загальна властивість – вони допомагають нам зберігати фізичне і психічне здоров’я і роблять добрішими відносини в будинку.

Пеперомия – це компактна, повільно зростаюча квітка з кумедними суцвіттями у вигляді качанів або білих закручених колосків з розеткою дрібних м’ясистих листків, різних за формою і величиною. Пеперомія допомагає людині виходити з важких смуг життя. Якщо хтось із домашніх мучить вас своєю впертістю і духом протиріччя, пеперомія згладить гострі кути.

Наприклад, коли вас незаслужено критикують. Там де є ця рослина, панують доброзичливість і дружелюбність. Якщо вам важко розслабитися після напруженого дня, пеперомія згладить напругу. Пеперомія сприяє загоєнню швів, бореться із запаленнями внутрішніх органів.

Фуксія – чарівна рослина з ошатними квітками. Цвіте вона довго і рясно. Фуксія охоче ділиться своєю творчою енергією і життєрадісністю. Якщо в будинку живе кілька поколінь, яким нелегко знайти спільну мову, то фуксія зробить консервативних людей гнучкішими. Якщо ви потрапили в замкнене коло проблем або вас переслідує одна і та-ж невдача, фуксія розірве порочне коло і підкаже нове рішення. Фуксія благотворно впливає на стан жовчного мiхура і мoлoчних зaлоз.

У алоє сильний характер, воно сприяє зміцненню здоров’я і абсолютно необхідний в сім’ях, де є важкі хворі і часто хворіють діти. Алоє розвиває силу духу у людей зі слабким характером, які бояться труднощів, воно дає рішучість і терпіння, дозволяє вистояти перед лицем труднощів, навіть тим, хто боязкий і змучений неприємностями. Алоє допомагає бути самодостатнім і тому корисний людям, що живуть на самоті.

Агава американська, незважаючи на свій колючий вигляд – дбайливф рослина. Цю рослину добре мати тим, хто хоче миру в родині і захищає будинок від сімейних сварок і конфліктів з дітьми, де від постійних сварок між батьками страждає дитина. Агава заспокоює і вселяє ніжність. Крім того вона допомагає розвинути інтуїцію і не замикатися на собі і своїх проблемах.

Бегонію Месона корисно мати тим, хто хотів би чітко і ясно висловлювати свої думки. Вона розвиває талант до комерції, благотворно впливає на травну систему.

рослини Лева

Китайська троянда (гібіскус), бальзамін (недоторка), кала, камелія японська, герань царська.

Знак лева пов’язаний з творчістю, одухотвореністю і благородством. Рослини, яким протегує зодіакальний знак Лева, стануть вірними союзниками не тільки Левам, але і представникам всіх знаків Зодіаку. Будь-які з квітів цього знака варто завести як талісман успішної творчості й щастя в коханні. Більшість рослин Лува красиво цвітуть, але й досить вимогливі до умов утримання, зокрема вони мають потребу в гарному освітленні.

Найяскравіший представник знака Лева – троянда китайська, китайський розан, або, по науковому, гібіскус. Це квітка, що стимулює до пошуку нового в повсякденних речах. На Гавайських Острава вона вважається національною квіткою, а в багатьох жарких країнах відомий як “квітка пристрасті”. Цими квітками красиві жінки прикрашають свої зачіски.

Поселіть цю рослину у себе в квартирі, якщо хтось здатний годинами валятися на дивані і не помиє за собою навіть тарілки, китайська троянда (гібіскус) перетворює енергію ліні в енергію творіння, стимулює волю до праці. Вона потрібна людям, які постійно чимось не задоволені. Якщо людина, замучив всіх і себе прагненням до недосяжної досконалості, критикою, самокритикою і незадоволеністю тим, що є, гібіскус відкриє йому очі на красу і гармонію повсякденності.

Якщо в гості частенько заходить друг чи подруга, які на вас тиснуть, маніпулюють вашою волею, гібіскус дасть вам сили і спокій. Китайська троянда нейтралізує агресію того з членів сім’ї, хто намагається встановити абсолютну владу. Крім того вона підсилює характер: чоловікові надає мужності, а жінку вчить бути незалежною. Якщо ви по – справжньому хочете змін, заведіть у себе цей прекрасний квітка.

Гібіскус з червоними квітками допоможе чоловікам проявити свої кращі якості, а жінкам – стати гордими і незалежними. Жовті квіти зроблять пунктуальними навіть тих, хто постійно спізнюється. Білі виявляться до речі тим, хто втратив віру в любов і смак до творчості.

Астромедицина вважає, що гібіскус стимулює роботу серця, його добре мати вдома людям з кардіологічними захворюваннями і зниженим крoв’яним тиском.

Калла потрібна в будинку, де люди не цінують свого щастя. Вона береже сімейний союз, робить людину більш впевненою.

Бальзамін (недоторка) створить в будинку затишну, теплу, доброзичливу атмосферу, згладить напруга і навчить радіти життю.

рослини Діви

Аукуба японська, берізка, монстера, аспарагус, астра, філодендрон, драцена відігнута.

Рослини Дів наділяють людини розумністю і розвивають інтелект, можуть служити талісманами. Вони корисні для підтримки здоров’я, сприяють поліпшенню шлунково-кишкового тракту.

Берізка – поширена рослина, невибаглива. Вона виробляє в людині здатність до адаптації, вчить відчувати себе в своїй тарілці при будь-яких умовах. Вона нейтралізує дії тих, хто схиблений на чистоті.

Монстера хороша для людей з безладом в голові. Вона впорядковує думки, допомагає навчитися чітко їх формулювати. Аукуба допомагає скромним і сором’язливим розкрити свої таланти. Драцена відігнута приносить радість, поглинає чорні енергії, допомагає в навчанні, комерції, покращує вимову тих, хто страждають заїканням.

рослини Терезів

Азалія індійська (біла), шлумбергера усічена (декабрист), стручковий (мексиканський) перець, дрібноквіткова хризантема, гортензія, кротон (кодіеум).

Терези відповідають за гармонію у відносинах і розвиток почуття прекрасного. Їх рослини допомагають налагодити мир між партнерами і виховати хороший смак. Рослини Терезів благотворно впливають на нервову систему і нирки. Навіть якщо ваш власний знак Зодіаку не Терези, поселітьу себе на підвіконні якусь із рослин, яку вони протегують. Адже рослини Терезів вносять красу і гармонію не тільки в інтер’єр, але і у відносини, загострюють ваше інтуїтивне розуміння людей і подій.

Гортензія – квітка “золотої середини” тих, хто витають в хмарах вона поверне на землю, приземленим подарує крила. Заведіть її в будинку, якщо вам псує настрій гість або гостя-заздрісник, він очистить атмосферу в домі. Ваш милий – ревнивець, нищить вас з’ясовуваннями стосунків. Гортензія допоможе йому позбутися від безглуздих ревнощів і підозр. Астромедицина вважає, що гортензія допомагає зробити красивим тіло. Поруч з цією квіткою легше дається дієта.

Шлумбергера – зимовий вогник. Це ошатна суккулентна рослина, зацвітає в переддень Різдва. Шлумбергера – це квітка, яка допомагає знайти взаєморозуміння: одним висловити свої думки і почуття, іншим – зрозуміти. Поставте її там, де живе закоренілий егоїст чи диктатор, що не помічає, що навколо живі люди. Кажуть, що в присутності цієї квітки тануть навіть самі черстві серця і починають прислухатися до оточуючих, намагаються їм допомогти.

Якщо ви відпрацьовуєте витончену ходу або розучуєте танець, шлумбергера допоможе висловити почуття рухами. Астромедицина вважає, що шлумбергера захищає від хвороб нирок і надниркових залоз, робить гнучкими суглоби.

Хризантема хороша для тих людей, у кого ніяк не налагодиться баланс між розумом і почуттями. Вона розсіє атмосферу постійних сумнівів, дасть спокій, допоможе розвинути якості: чоловікові додасть твердості характеру, жінці – жіночності, обом – ніжності. Вона допомагає подолати егоїзм, прислухатися до чужої думки.

Кротон втихомирює творчі завихрення, заспокоює перевантажену ідеями голову, особливо якщо людина весь час сумнівається в тому, що він робить. Підлітку кротон додасть впевненості в собі і застрахує від попадання в погану компанію.

рослини Скорпіона

Пустельні кактуси, драконове дерево (драцена дракон), олеандр звичайний.

Скорпіон підступний і вміє спокушати. Його рослини можуть виглядати дуже привабливо, але часто бувають колючі і отруйні. Вони допомагають розвинути парономальні здібності, ясновидіння, інтуїцію. Необхідні лікарям, артистам, спортсменам і людям незвичайних професій для розвитку здібностей.

Кактуси звикли до різких погодних умов пустелі і піщаних бурь, тому вони вміють нейтралізувати раптові спалахи гніву, напади люті. Ці рослини потрібні в сім’ях, де характер когось із домочадців непередбачуваний. Кактуси відлякують темні сили, пригнічують прояв різких емоцій, образливість. Вони заспокійливо діють на вразливих людей і не дають виношувати плани помсти. Кактус допомагає не зациклюватися на переживаннях і підключати до емоцій логіку.

Драконове дерево (драцена дракон) дає сили і впевненість, знімає комплекс неповноцінності. Допомагає людям перестати їсти себе за власні помилки і недоліки, не дає впасти в чорний песимізм. Воно вчить співпереживання, заспокоює метушливих, зміцнює пам’ять і допомагає домогтися в бізнесі стабільного прибутку. Олеандр допомагає впоратися з шкідливими звичками, створює атмосферу любові і гармонії.

рослини Стрільця

Лимон, деревця бонсай, тещин язик (сансевієрія), фікус священний.

Стрілець – знак подорожей, як фізичних, так і духовних. Його рослини розвивають допитливість, посилюють прагнення пізнавати світ.

Лимон знижує рівень меркантильності, піднімає духовність, підвищить активність, допоможе проявити себе, стати більш самостійним. Покращує роботу печінки і склад крoві.  Бонсай знадобиться людям, які занадто великого значення надають матеріальній стороні життя. Вони роблять господаря мудрішим, допомагають розуміти сни, пробуджують найщиріші почуття.

Сансевієрія – сама невибаглива кімнатна рослина. Про неї говорять: “Де тещин язик, там плітки і лихослів’я”. Насправді все навпаки. Сансевієрія очищає простір від злих думок, позбавляє будинок від грубості і різкості, робить атмосферу будинкуприємною, розташовує до роздумів і творчості. Вона допомагає тим, хто вирішив зайнятися освітою, а потім знайти роботу за фахом.

Фікус прибирає важку енергетику, благотворно впливає на нервову систему, надихає на добрі вчинки.

рослини Козерога

Юкка слонова, фікус каучуконосний, драцена запашна, толстянка срібляста (грошове дерево).

Знак козерога пов’язаний з кар’єрою і соціальним становищем, тому його рослини просто необхідні. Крім того, цей знак обмежує форми строгими рамками, тому його рослини допомагають тим, хто мріє про гарну фігуру, бажає схуднути.

Юкка допоможе зібратися з силами в скрутну хвилину. У сім’ю вона приносить атмосферу, що робить можливими спокійні, довірливі розмови. Вона не дозволяє розростатися скандалам і сваркам, вселяє впевненість в собі.

Фікус невибагливий і не любить зайвої вологи, а значить і сліз. Він позбавляє від плаксивості, дає спокій людям, які постійно шукають підтримки, розвиває ентузіазм. Він допомагає зосередитися на головному, особливо тим, хто не вміє правильно оцінювати свої сили і від цього постійно завалює роботу.

Драцена викликає любов до порядку, організованості, благотворно впливає на стан зубів і кістково-м’язової системи, допомагає при шкірних захворюваннях.

рослини Водолія

Маранта триколірна (молитовна рослина), кімнатний клен, молочай (пуансеттія найвродливіша).

Водолій відповідає за оригінальність, нововведення. Його рослини незвичайні і рідкісні, стимулюють до пошуку нового, підтримують “білих ворон”, допоможуть знайти нетрадиційні рішення, зберегти емоційне і фізичне здоров’я, поліпшити атмосферу будинку.

Маранту добре мати там, де ведуть бурхливе життя, вона пригнічує енергію конфліктів, допомагає зосередитися на важливих речах, в бізнесі допомагає знайти способи отримання швидкого прибутку. Маранта хороша в компаніях, де багато яскравих індивідуальностей, кожна з яких прагне до лідерства. Вона як би вибудовує їх у добровільну чергу так, щоб вони не заважали і не придyшyвали одна одну. Маранта допомагає від безсоння і впорядковує ритм “сов”, змушує втратили сенс життя знайти його знову.

Кімнатний клен вселяє оточуючим веселий настрій, душевний підйом. Пуансетія (молочай) приносить в дім радість і полегшує спілкування, допомагає молодій людині визначитися з професією і відкрити в собі нові яскраві якості.

Рослини знаку Риб

Магнолія, лілія, орхідея, запашна герань, папірус циперус (парасолька).

Риби – знак мудрості і одухотвореності. Його рослини допомагають відволіктися від побутових проблем і знайти в житті духовні цілі. Всі вони мають приємний аромат з красивими квітами.

Краса орхідей діє на оточуючих благородно, відновлює гармонію, навіває радісні, світлі думки і почуття, допомагає без втрат вийти з депресії, надихає, стимулює творчість. Темно-червоні орхідеї проганяють лінь і апатію.

Папірус розвиває інтуїцію і душевну чуйність, він хороший там, де немає нічого, крім порожніх балачок. Він потрібен у сім’ях, де занадто багато хитрують і обманюють.

Рослини знаку риб благотворно впливають на нервову, лімфатичну і ендокринну системи, покращують сон, створюють затишок і заспокоюють атмосферу приміщень.

Джерело.

You cannot copy content of this page