“Кинув мене твій Pомка вaгiтною”: Посварилися через хлопця і зустрілися в пoлoгoвoму будинку

Ми з Танею дружили багато років, з самої початкової школи. У нас було повно спільних інтересів, але найголовніше – нам завжди подобалися одні і ті ж хлопці. Багато разів ми з нею сварилися через це, стільки ж разів обіцяли одна одній не відбивати хлопця, якщо йому сподобалася одна з нас, але вже в дорослому віці у нас все ж відбувся серйозний конфлікт на цьому грунті.

Мій бойфренд Рома дуже подобався Тані. Але так як він запропонував зустрічатися мені, Таня щосили приховувала свою симпатію. Ми вже навіть планували одружитися, коли я їхала на практику в сусіднє місто на кілька місяців. Але цьому не судилося статися. Одна знайома написала мені в соцмережі, що бачила мого нареченого з Танею в клубі. Ох і зла я була тоді на подругу! Написала їй все, що думаю з цього приводу в смс-повідомленні і відправила її номер в чорний список.

З Ромкою розлучилася, коли приїхала. Він і не заперечував, що зрадив мені з моєю ж найкращою подругою. Так я залишилася одна, і без хлопця, і без подруги. Через кілька місяців я зустріла Гену і ми з ним незабаром одружилися. Я була рада, що Тані немає поруч і моєму жіночому щастю цього разу ніхто не завадить.

Про те де моя подруга, з ким і чим займається я нічого не знала протягом двох років, поки не зустріла її в пoлoгoвoму будинку. Так, так, у нас з Геною наpoдилася дочка. Я лежала знесилена після пoлoгів в палаті і милувалася на маленький милий клубочок в колисці, коли в палату привезли мою сусідку.

Я спочатку навіть і не глянула на жінку на сусідньому ліжку, тільки потім, коли медсестра назвала її прізвище, мене наче стpyмом вдapило, це була Таня. Вона наpoдила двійню, хлопчиків-близнюків. Мені не дуже то хотілося розмовляти з колишньою подругою та й вона не дивилася в мій бік, може взагалі не зрозуміла, що це я.

Таніни малюки спали, а сама вона, відвернувшись до стінки, потихеньку плакала. Я не витримала і підійшла до неї:

– Тань, привіт!

Подруга здригнулася і повернулася. Побачивши мене, Таня розплакалася ще більше.

– Що ти плачеш? Від радості? Таких бутусов наpoдила! Щастя то скільки!

– Та куди мені стільки щастя одній.

– Так, а чоловік то? Батько то у дітей є? Якщо не хочеш не розповідай, в душу лізти не буду.

– Та що тут розповідати, слухай, зрадієш може. Кинув мене Ромка твій, прям вaгiтну кинув, коли вже термін великий був і сказали, що двійня. А одружені ми з ним ніколи і не були.

Читайте також: “Забудь, що у тебе є мати і дім! Будь ти проклята, все життя мені споганила”. Мати вигнала босоніж, а коханий підібрав

– От козел. Тань, не плач, допоможу я тобі, чим зможу, тільки за однієї умови: чоловіка у мене не забирай, добре?

Таня посміхнулася, стала витирати сльози, а потім міцно обняла мене зі словами:

– Обіцяю, що не відведу. Бог мене вже покарав за одного, пробач мене, будь ласка.

Джерело.