fbpx
Гороскоп

Китайський гороскоп: 3 знаки Зодіаку, які різко розбагатіють до кінця жовтня

Другий осінній місяць буде відносно стабільним і без різких поворотів долі. Період ідеально підійде для підведення підсумків і складання планів на майбутнє. Особливо успішним жовтень виявиться в фінансовому плані.

Китайські астрологи радять скористатися будь-якою можливістю, яка обіцяє потенційний прибуток. За їх словами, найбільше пощастить трьом представникам зодіакального кола.

Тигр

Останнім часом Тиграм довелося несолодко. За кілька місяців скупчилися невирішені питання і проблеми, які підірвали і матеріальну стабільність. Однак з 2 жовтня зірки будуть прихильні до них, а удача буде супроводжувати в кожній справі. Протягом місяця Тигри можуть отримати підвищення по службі, вигідну пропозицію по роботі або навіть нове джерело доходу.

Кінь

Коні народжуються трудоголіками, тому нічого дивного, коли вони починають збирати плоди своїх зусиль. У жовтні їх чекає новий поворот в кар’єрі та бізнесі, що забезпечить стабільний прибуток і процвітання. Удача не залишить їх до середини травня, тому астрологи радять максимально використати цей час.

Свиня

Астрологи стверджують, що якщо в родині є представник цього знаку, то вона ніколи не дізнається, що таке бідність. І хоча іноді Свині зіштовхуються з проблемами і труднощами, удача рано чи пізно знову до них повертається. З 2 жовтня в їх будинок знову прийде благополуччя, а матеріальне становище значно покращиться. Не виключені нові джерела заробітку, підписання великих контрактів і пропозиції по роботі.

You cannot copy content of this page