fbpx

Китайський гороскоп на травень: найвдаліші та несприятливі дні

У травні пануватиме Дерев’яна Змія, що відрізняється дотепністю і чуйністю, але не забуває про свою безпеку. Обережність – це одне з основних показників представників цього знаку. Її вона виявляє навіть у спілкуванні з найближчими друзями та родичами.

Щоб уникнути багатьох неприємностей, краще не бути надто відкритим у травні і не лізти з порадами до інших. Змія небайдужа до всього, що пов’язане з мистецтвом, тому в останньому місяці весни у багатьох може виникнути інтерес до цієї сфери.

Дерев’яна Змія погано ладнає з Тигром і Свинею, а це може вплинути на стосунки в особистому житті, народжених під цими знаками. Також у травні їм загрожують проблеми на роботі. Успіх за хвіст зможуть упіймати народжені під знаками Дракона, Півня та Бика. Травень їм подарує унікальні можливості покращити своє фінансове становище.

Для Змії та Собаки травень – час поринути у вирішення власних проблем та вивчити свій внутрішній світ, а Кролик та Коза можуть зануритися в ілюзії. Їм варто виявити сміливість та зняти рожеві окуляри, щоб побачити справжній стан справ. Щури, Коні та Мавпи зможуть у травні досягти багато чого і втілити мрії, але за однієї умови – якщо сміливість та ініціативність стануть біля керма.

Сприятливі дні травня

2 травня – чудовий день для подорожей.

8 травня – час, щоб спробувати налагодити стосунки з близькими та залагодити давні конфлікти.

24 травня – день, коли варто вирішити проблеми, що накопичилися.

29 травня не обіцяє проблем, якщо ви вирішите взяти участь в авантюрах і не варто відповідати відмовою на цікаві пропозиції.

Невдалі дні травня

3 травня – день, який може загрожувати неприємностями на роботі. Варто звести спілкування з колегами до мінімуму та не ділитися з ними секретами.

19 травня краще відмовитись від вирішення грошових питань.

31 травня – несприятливий день, він може стати найважчим у місяці.

You cannot copy content of this page