Китайський гороскоп: знаки Зодіаку, на яких наприкінці лютого чекає багатство

Трьох знаків китайського Зодіаку у другій половині лютого чекає багатство та процвітання. Астрологи радять народженим під цими знаками не втрачати нагоди заробити.

Дракон

Наприкінці лютого Дракони можуть заробити багато грошей. І тому їм доведеться бути ініціативними, пояснюють астрологи.

Перешкодою на шляху до багатства може стати бажання домінувати над оточуючими та зайва самовпевненість. Процвітати та розбагатіти допоможе гарне ставлення до людей.

Щур

Розташування зірок наприкінці лютого сприятливе для народжених на рік Щура. Їм пощастить у всіх справах, пов’язаних із грошима.

Успіхи на роботі та легкі заробітки можуть зіпсувати стосунки Щур із родичами. Народженим під цим знаком треба не забувати про своїх близьких. Легкість характеру та життєрадісність зменшать кількість заздрісників, яким не сподобаються досягнення щурів.

Кінь

У другій половині лютого у народжених на рік Коня не буде проблем із грошима, вважають китайські астрологи. Особливо пощастить народженим під цим знаком жінкам.

Для Коней 2022 виявиться в цілому сприятливим у плані фінансів. Варто обережно ставитися до людей, народжених у рік Кролика або Вівці: вони можуть стати на заваді успіхам Коней.