Китайський гороскоп: знаки Зодіаку, які несподівано розбагатіють на початку грудня

За словами китайських астрологів, кінець осені буде вдалим для багатьох знакам Зодіаку. Проте, більше пощастить кільком представникам астрологічного кола.

Свиня

З початку грудня на людей, народжених під знаком Свині, чекає безліч приємних сюрпризів. Проте головний подарунок зірки приготували у фінансовій сфері: не виключено несподіваного прибутку, великого виграшу та нового джерела постійного заробітку.

Дракон

Талановиті та заповзятливі Дракони періодично відчувають злети та падіння, але накопичивши певний досвід, завжди розраховують лише на себе. З кінця листопада вони отримають несподіваний дохід і зможуть реалізувати грандіозні плани, які тривалий час виношували.

Кінь

З кінця листопада фортуна супроводжуватиме Коней у всіх справах. Хоча в попередні два роки успіх не особливо усміхався представникам цього знаку, тепер ситуація докорінно зміниться. Коням навіть не доведеться прикладати зусиль, щоб отримати бажану посаду чи просування кар’єрними сходами. Астрологи обіцяють великий прибуток та процвітання бізнесу. Можливий великий виграш у лотерею.