Китайський гороскоп: знаки Зодіаку, які розбагатіють у першій половині січня

У найближчі два тижні у кількох представників астрологічного кола справи підуть у гору. За словами китайських астрологів, найбільше змін відбудеться у робочій сфері.

Вівця

Для Вівць на початку нового року все складатиметься якнайкраще. Успіх супроводжуватиме їх буквально в будь-якій справі. Астрологи радять звернути увагу на нові бізнес-проекти та контракти, оскільки велика ймовірність укладання вкрай вигідної угоди. Можливо, що завдяки цьому вдасться різко розбагатіти. Деяким представникам знаку неоціненну допомогу нададуть друзі.

Кролик

У першій половині січня головними улюбленцями фортуни будуть люди, що народилися у 1975 та 1987 роках. Вони зможуть не тільки вдало вирішити проблеми, що виникли раніше, але й отримати відмінну можливість просунутися кар’єрними сходами. Процвітання на них чекає в перші два місяці нового року, проте астрологи радять грамотно використовувати можливості.

Мавпа

Для Мавп у першій половині січня настане справжня зіркова година. На роботі їх старанності нарешті гідно оцінять, з’явиться шанс обійняти вищу посаду і отримати нове джерело доходу, яке дозволить розбагатіти. Крім того, можливий і несподіваний прибуток. Загалом період виявиться сприятливим для бізнесу, але доведеться приділити увагу здоров’ю: через постійну напругу можуть виникнути проблеми зі сном.