Китайський гороскоп: знаки Зодіаку, яким добряче пощастить в кінці жовтня

У багатьох знаків Зодіаку жовтень протікає відносно спокійно і без різких поворотів долі. Період добре підходить, щоб підвести підсумки і скласти плани на майбутнє. За словами китайських астрологів, особливо успішним другий осінній місяць виявиться в фінансовому плані. Декільком представникам астрологічного кола пощастить в кінці жовтня.

Тигр

Люди, народжені в рік Тигра, зазвичай не вірять в людську природу – тільки в свої інтереси. Вони розумні і працьовиті, але в той же час сильно залежать від обставин. Почасти це і стало причиною їх невдач на початку місяця. Однак в останні дні жовтня фортуна знову повернеться до Тигрів обличчям, що принесе несподіваний прибуток. Астрологи радять не зупинятися на досягнутому і продовжувати боротися. Не виключено, що в найближчому майбутньому з’явиться партнер, який стане правою рукою і значно полегшить роботу.

Бик

Бикам восени довелося особливо важко. Через непередбачені обставини і перешкоди, вони все ще далекі від успіху. В кінці цього місяця ситуація нарешті зміниться в кращий бік. Можливо, на допомогу прийдуть друзі. Крім того, попереду хороші новини і навіть підвищення по кар’єрних сходах. Листопад Бики почнуть на щасливій ноті.

Кінь

Люди, народжені в рік Коня, звичайно роблять тільки те, що вважають правильним і потрібним. Для цих чесних і відкритих особистостей фортуна розкриє свої обійми в останні 13 днів місяця. У цей період їх чекає несподівана удача, всі зусилля будуть виправдовуватися, а кар’єра складатися як ніколи добре. У майбутньому все піде гладко, і з кожним днем ​​Коні будуть на крок ближче до мети.

Щур

Це порядні, ввічливі і кумедні люди, які завжди намагаються знайти вихід з будь-якої, навіть найгіршої ситуацію. Вони ніколи не сидять склавши руки, весь час працюють на благо сім’ї, проте іноді удача від них відвертається. Неприємний період вони пережили на початку жовтня, але тепер ситуація почне стабілізуватися, розповіли астрологи. За їх словами, Щури зможуть побудувати успішну кар’єру, і фінансовий прибуток не змусить себе чекати. У найближчому майбутньому фортуна їх не залишить, тому найкраще наступний період використовувати на повну потужність.