fbpx

“Лечу в літаку і думаю, як він може кохати таку дуpeпу після того, що я наробила. А він тримає мене за руку і yсміхається”

Іноді я прокидалася в холодному поту, жaxливі сни не давали спокою вже півроку. У кожному з них мій чоловік іде від мене до іншої жінки. Ця думка настільки засіла в моїй голові, що на ранок я прокидалася з поганим настроєм і зривалася на чоловікy. Щодня я накручувала себе все сильніше і сильніше, а мої істерики ставали вже неконтрольованими. За цей час скандал став просто членом нашої сім’ї.

Трохи розповім про нас. Живемо ми вже 10 років разом, в офіційному шлюбі з них 9 років. Мені 34 роки, чоловікові 36. Дітей у нас немає. Не подумайте, зі здоров’ям у нас все добре, просто ми вирішили, що хочемо жити для себе, а дитина буде забирати гроші, сили. Я працюю юристом у великій компанії, чоловік володіє власним бізнесом, який дуже швидко розвивається.

І ось почалося це пeкло. Після скандалів я, звичайно, розуміла, що він ні в чому не винен, але нічого зробити з собою не могла.

Єдиним шансом на подальше майбутнє я бачила тільки психолога. Адже він зможе направити мене. Коли минуло десять сеансів, я зрозуміла, це не допоможе, щось з’їдала мене зсередини, і ніхто не міг зрозуміти.

Я зовсім закрилася в собі, мені хотілося бути на самоті, чоловік для мене став чужою людиною, яка зрадила нашу любов. Він, щоранку, прокидаючись, бачив в якому я перебуваю стані і не звертав увагу. Це просто зводило мене з розуму.

А в один з днів, я, прогулювалася по центру міста, де знаходився його офіс, і все поривалася зайти туди. Я хотіла висловити йому все, що знаходилося всередині. І тут, о, боже, він стоїть поруч з красивою, молодою дівчиною мило розмовляє, сміється. Я побачила його палаючі очі, які колись дивилися так на мене. Мій світ починав руйнуватися ще швидше, мене накрило хвилею і усвідомленням того що сон не обдурив.

Я не пам’ятаю, як я дісталася до будинку, зібрала свої речі і ось уже навколо мене стіни маминої квартири. Вона дбайливо підносить до мене стакан з чаєм. Тільки з її погляду можна було зрозуміти, як розривається її серце за мене. Однак, вона намагалася не показувати, намагаючись відволікти мене дрібницями. Тільки ком у горлі вирвався назовні і я просто заревіла. Мама обняла мене, як раніше в дитинстві, я відчула її ніжні руки, і тонкий голосок повторював мені: «Тихіше, тихіше, Моя хороша! Мамочка поруч, матуся любить тебе!»

Прокинувшись наступного дня, я зрозуміла, що життя не закінчується на цьому і найближча моя людина поруч. Вмившись, я прямо попрямувала на кухню, бажання випити кави було дуже сильним. Але тут чекав мене сюрприз, чоловік сидів пив каву з моєю мамою і весело сміявся. Це була подвійна зрада, як вона могла, подумала я і просто вискочила в піжамі з квартири. Чоловік наздогнав мене тільки на першому поверсі. І ось ми сидимо вже всі разом п’ємо каву і сміємося.

Читайте також: Валя наpoдила дочку, так і не допитавшись Володькиної адреси. Покинув, утік на заробітки, а там городську собі знайшов

Виявляється, мій чоловік бачив як мені погано, намагався поговорити зі мною, але я не чула його. Тоді він вирішив зробити мені подарунок – вирушити разом відпочивати на Балі! А ця дівчина допомагала йому оформити все. Іншими словами, дівчина, яку я так швидко сприйняла за коханку, була просто менеджером з туризму.

Лечу в літаку і думаю, як він може кохати таку дyрy. А він тримає мене дбайливо за руку і посміхається.

Джерело.

You cannot copy content of this page