Леви, даруйте радість іншим, непростими у Стрільців можуть виявитися 2-4, 17 та 18 лютого. Астропрогноз на лютий

Дуже важливим місяць буде для тих, хто зустрічає свій день народження, тобто для Водоліїв та Риб. Перед цим святом будьте уважні до себе, намагайтеся уникати стресових ситуацій.

Серйозними у Водоліїв очікуються 7, 8, 21 та 22 лютого. Хоч би що трапилося в ці дні, головне — не панікувати. І жодних негативних думок та сумнівів. 12, 13 лютого зверніть увагу на сигнали, перегляньте плани на майбутнє.

Критичними для Риб можуть виявитися 9-11, 23-25 ​​лютого. Проведіть водні процедури, займіться медитацією. Хоча б цими днями відмовтеся від шкідливих звичок. 14-16 лютого намагайтеся зберігати спокій. Читання літератури допоможе знайти відповіді на багато питань.

Напруженими у Овнів можуть бути 12, 13, 26 та 27 лютого. Фізичні навантаження врятують від всіх переживань. Займіться фітнесом або йогою. 17 та 18 лютого — гарний час що не нудьгувати, шукайте у всьому позитив.

Для Тельців непрості 1, 14-16, 28 лютого. Уникайте порожніх розмов та великого скупчення людей. Не перевантажуйте свій організм. 19 і 20 лютого постарайтеся спокійніше ставитися до витівок оточуючих, не читайте моралі, не конфліктуйте.

Тяжкими у Близнюків можуть виявитися 2-4, 17 і 18 лютого. Добре в ці дні взяти обітницю хоча б часткового мовчання. Не вступайте в суперечки, не намагайтеся довести свою правоту. 21 та 22 лютого прислухайтеся до себе, щоб зрозуміти, в якому напрямку потрібно працювати.

У Раків критичні 5, 6, 19 та 20 лютого. Намагайтеся вибудовувати гармонійні стосунки з партнером. Не виявляйте неприязні, не засуджуйте, навіть якщо хтось цього заслуговує. 23-25 ​​лютого більше рухайтеся, приділіть час прогулянкам на свіжому повітрі.

Серйозними для Лева можуть бути 7, 8, 21 та 22 лютого. Намагайтеся позитивно дивитися на те, що відбувається. Даруйте радість іншим і пам’ятайте: сміх продовжує життя. 26 та 27 лютого налаштуйтеся на вищі ритми, послухайте класичну музику. Медитація та молитва допоможуть отримати відповіді на багато питань.

У Діви важкі 9-11, 23-25 ​​лютого. Уникайте екстремальних ситуацій. 1 і 28 лютого будьте стриманими у прояві емоцій, особливо якщо вони мають негативний характер.

Для Терезів непростими можуть стати 12, 13, 26 та 27 лютого. Сходіть у театр, завітайте на художню виставку, але обов’язково з партнером.  2-4 лютого принесіть у своє життя щось нове, особливо те, що може потішити вас. Сходіть на танці або влаштуйте дискотеку вдома.

Серйозні для Скорпіонів 1, 14-16, 28 лютого. Будьте стримані в прояві емоцій, не думайте про погане, не бажайте іншим того, чого не хотіли б для себе. 5 та 6 лютого прислухайтеся до сигналів свого організму. Перегляньте цілі, які ставите собі на майбутнє.

Непростими у Стрільців можуть виявитися 2-4, 17 та 18 лютого. Ставтеся до подій, що відбуваються, як до віддачі боргів: розрахуєтеся зараз — уникнете багатьох проблем у майбутньому. 7 та 8 лютого для оновлення організму.

Напруженими для Козерогів можуть бути 5, 6, 19 та 20 лютого. Займіться творчою самореалізацією, особливо в тій галузі, яка поки що для вас невідома. 9-11 лютого приділіть час читання духовної чи наукової літератури.