fbpx

Ліля зараз розлучається з чоловіком. Близько місяця тому вона з’ясувала, що Артур, її чоловік, їй зраджує. Ні, вона не читала його повідомлення, не обмацувала кишені, не вистежувала його. Все виявилося набагато простіше

Півтора місяці тому чоловік оголосив їй, що його відправляють у термінове відрядження на два тижні з колегою-чоловіком. Колегу вона цього знала, такому терміновому відрядженню не здивувалася, бо робота чоловіка передбачала періодичні відрядження на тиждень-два. Загалом, ніщо не віщувало, чоловік благополучно відчалив.

Через тиждень, гуляючи по торговому центру, вона випадково зіштовхнуласяз тим самим колегою чоловіка, з яким її благовірний мав бути у відрядження.

– Привіт! А ви вже повернулися з Єгипту? – запитав він Лілю.

– З якого Єгипту? – здивувалася вона. – Ви ж зараз з Артуром у відрядженні маєте бути …

– У відрядженні? – тепер уже була його черга дивуватися. – У нас не було заплановано жодних відряджень на найближчі чотири місяці. Артур взяв відпустку на два тижні, сказав, що ви до Єгипту їдете.

Загалом, хитрий Артур сказав на роботі, що їде з родиною у відпустку, дружині набрехав про відрядження, а сам в цей час умотав на море вгадайте з ким? Правильно, з коханкою! Нею виявилася його колишня колега, яка пропрацювала у них півроку. Але за ці півроку між нею і Артуром проскочила іскра, і навіть після її звільнення вони не припинили стосунки.

Для Лілі це, звичайно, був удар. Вона сидить в задушливому місті з дитиною, а чоловік розважається на морі з якоюсь дівкою. Терпіти вона це не стала і, не чекаючи повернення чоловіка, зібрала речі, взяла дитину і поїхала до батьків у село. Коли чоловік повернувся і не заскочив дружину вдома, почав вишукувати її по всім друзям і знайомим.

Коли знайшов, довго вибачався, казав, що це у нього несерйозно, що не хоче руйнувати сім’ю. Але Ліля вирішила, що з таким чоловіком далі жити не хоче. Мало того, що зраджував, так ще й спалився так безглуздо.

You cannot copy content of this page