Літатимуть на крилах: 5 знаків Зодіаку знайдуть кохання у другій декаді лютого

Козеріг

Зовні спокійні та непроникні Козероги – це насправді вулкан пристрастей під суворою маскою.

У 10-х числах лютого вулкан прокинеться, і вони зазнають божевільного сплеску любовних пристрастей. Ті, хто шукає другу половинку, саме в цей період можуть знайти любов на все життя.

Емоції захлиснуть Козерогів та чоловіків, і прекрасних дам і змусять кинутися у любовний океан із головою. Нові відносини перевернуть звичне життя Козерогів.

Можливо, загоряться новим вогнем згаслі почуття у давніх партнерів або відбудеться доленосна зустріч. Найкращими днями для романтичних побачень будуть 11, 14, 17 та 20 лютого.

Напередодні весни все прокидається та оновлюється. Поєднання небесних світил, особливо Венери та Марса з Плутоном, сприятливо позначається на будь-яких починаннях, віщує поліпшення фінансового стану та нові корисні знайомства.

Рак

Галантні аристократи-Раки виявлять себе з кращого боку. Феєричне кохання для них — спосіб життя і потрібне, як повітря. Новий роман закрутить у вирі пристрасті Раків і жінок, і кавалерів.

Можливий і класичний любовний трикутник, Раки не завжди можуть зупинити любовне бажання і потрапляють у двозначні стосунки, при цьому їхня любов щира і гаряча і її вистачає всім. Найкращі дні для серцевих побачень 13, 16 та 19 лютого.

Овен

Романтики-Овни вразливі та чутливі, їм часом непросто будувати стабільні любовні стосунки.

Любовні зіркові покровителі настільки прихильні до власників вогняного знаку, що допомагатимуть у всьому і гарантують ніжне та пристрасне кохання у другій декаді лютого. Швидше за все, новий роман зав’яжеться з колегою або в студентському колективі у тих, хто навчається.

Відносини, що народилися в цей період, будуть дуже гармонійними та красивими і збережуться на довгі роки. Головне, не бояться виявляти ініціативу і обов’язково запрошувати на побачення об’єкт симпатій, незалежно від статі. Найсприятливішими днями будуть 12, 15 та 18 лютого.

Стрілець

Власники вогняного знаку сповнені пристрастей, а в 10-х числах лютого особливо. Нові романтичні стосунки принесуть бурю яскравих емоцій та вражень.

Стрільці люблять саме кохання і не завжди готові до постійних відносин, але в цей період багато представників цього знаку зодіаку захочуть узаконити відносини.

Це дуже сприятливий період для планування весілля. Зірки рекомендують не піддаватися ревнощам і нові любовні стосунки будуть радувати і зігрівати дуже довго. Найкращими днями для любовних побачень будуть 13, 16 та 20 лютого.

Терези

Вічні романтики Терези часто бувають самотні, але не в другій лютневій декаді. Зірки прихильні до Терезів і дарують їм можливість зустріти кохання всього свого життя.

Неймовірний роман переверне їхнє життя, вогонь пристрастей буде настільки сильним, що дозволить Терезам зважитися на серйозні зміни в особистому житті.

У цей період дуже сприятливі нові знайомства із протилежною статтю. Любовні стосунки будуть щирими та яскравими. Одні з найкращих днів для романтичних стосунків 10, 12, 15 та 18 лютого.