Літній гороскоп: кому зі знаків Зодіаку пощастить, а кому доведеться долати невдачі

Щасливчики літа 2020:

Овен

У стосунках все складеться чудово — літо 2020 відмінно підходить для змін у статусі, не виключені заручини або ж нові яскраві стосунки. Липень обіцяє Овну стабільне становище у фінансах. У серпні можливий різкий стрибок у кар’єрі, тут упустити шанс не можна – Вам потрібно попрацювати.

Рак

У червні на Рака чекає фінансовий прибуток, який на початку літа буде витрачено на повноцінний відпочинок. В середині літа начальство оцінить Ваш потенціал, винагородить премією і навіть допоможе в реалізації великих проектів. У серпні на Вас чекає маса нових і яскравих знайомств. Вашу індивідуальність, романтичність не можна не помітити.

Риби

У червні Рибам вдасться розвинутися в різних напрямках, зміцнити фінансове становище, авторитет. На Риб у липні чекає мрійлива, романтична пора. Ви познайомитеся з людиною, яка сподобається друзям, родичам. Ви закохаєтеся ґрунтовно і по вуха, що вже говорить про щасливі, міцні стосунки. Риби, які у стосунках давно, подивляться на свого партнера по-новому.

Яким знакам Зодіаку не пощастить влітку 2020:

Тілець

Сезон буде справді спекотним, адже доведеться пережити фінансові проблеми. Астрологи не радять Тільцю влазити в кредити, авантюри й інші ризиковані ситуації. На жаль, можна залишитися без нажитого непосильною працею до кінця літа. Влітку можна опинитися в нелегкій психологічній ситуації.

Козеріг

Козерогам влітку доведеться чимало похвилюватися за своє матеріальне становище. Сімейні Козероги можуть зіткнутися з нерозумінням близької людини. Кінець літа — не завершення пристрасної епопеї, а її продовження. Нехай декому доведеться працювати з ранку до вечора, але ночі будуть незабутніми. Тільки не робіть поспішних висновків, навіть якщо обранець не виявився ідеалом.