fbpx

Літо 2022 року: яким знакам Зодіаку воно принесе розчарування

Овен

Представники цього сузір’я збудували грандіозні плани на літо 2022 року, але не врахували своїх можливостей.

Овни хапатимуться за все відразу, їхню увагу відволікатимуть різні дрібні справи. У результаті вони не просунуться ні в чому вперед, не зможуть вирішити навіть несуттєві питання, які взагалі не повинні стати проблемою.

Звичайно, що радіти у них не буде причини при такому розкладі, що вони будуть засмучені і сильно розчаровані.

Лев

Активність та енергійність представники даного зодіакального сузір’я виявлятимуть протягом усього літа 2022 року.

Леви справлятимуться зі справами, досягатимуть успіху, але радості у них при цьому не буде. Справа в тому, що вони люблять, щоб їхні заслуги відзначали оточуючі, щоб на їхню адресу звучали захоплені відгуки.

У зазначений період часу Львів ніхто не ігноруватиме, але й захоплюватися ними ніхто не стане. Це засмутить їх, змусити розчаруватися у своєму оточенні, зрозуміти, що вони намагалися даремно, адже нікому не потрібні їхні досягнення.

Стрілець

Легковажні люди цього знаку думатимуть, що влітку 2022 року вони зможуть діяти за відпрацьованою схемою та отримувати результати діяльності, якими вони будуть задоволені.

Стрільці ігноруватимуть складні питання, пускатимуть на самоплив все, що не викликає у них інтересу, що не викликає їх у захват. У результаті вони накопичать проблеми, які в серпні дадуть себе знати. У такому разі можна лише розчаруватися у собі, що стрільці й зроблять.

Приходитимуть у себе вони довго після такої серйозної поразки.

You cannot copy content of this page