fbpx

Логіка їх не піддається аналізу, але їх вчинки допомагають просувати технічний прогрес

1 місце – Овен

Не розуміє, як можна не любити і не захоплюватись його персоною. Належить до людей з поганою прихованою зневагою. Впевнений у своїй унікальності, прозорливості та мудрості.

Навколишні для нього – за рівнем розвитку відстають на десятки років. Через амбітні міркування пихатий Овен не помічає, як його постійно обводять навколо пальця.

2 місце – Терези

Меланхолік з вічно сумними думками та поганим настроєм. Спокійний, неквапливий та врівноважений. Не поспішає дорослішати і завжди знайде спосіб уникнути відповідальності. Легко потрапляє під чужий вплив і виявляється втягнутим до авантюр.

Не сприймає навколишню дійсність і намагається втекти від неї у вигаданий світ гармонії та щастя. Цим активно користуються нечесні на руку особистості та вміло використовують мрійливі Терези у своїх цілях.

3 місце – Водолій

Намагається стати вище оточуючих за рахунок освіченості. Тягнеться до знань, заучує тонни непотрібної інформації, зазубрює масу незрозумілих відомостей. При цьому не вміє систематизувати інформацію і не розуміється на суті вивченого матеріалу.

При розмові любить сипати цитатами та науковими термінами. Козиряє абсолютною грамотністю і хвалиться рівнем IQ. Його старання мають прямо протилежний ефект. Замість слів захоплення та заздрощів Водолій чує на свою адресу звинувачення у посередності.

You cannot copy content of this page