fbpx

Липень – доленосний місяць, коли здійснюються бажання. Ось кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше

Це — доленосний місяць, тому що на нього припадають два Затемнення. Особливість липня у тому, що для виконання бажання небажано самим щось робити. Адже зазвичай за мрію треба поборотися, правда? А в липні все навпаки — ваша ініціатива дасть не той результат, якого вам хотілося б.

Ваші справи будуть розвиватися не так, як ви планували. Тому ви вчините правильно, якщо пустите справи на самоплив. Але не розслабляйтеся зовсім вже: коли удача припливе до вас, встигніть її схопити. Давайте подивимося, які саме бажання здійсняться у кожного знака Зодіаку.

Овни

У вас виповниться бажання, пов’язане з домом і сім’єю: ви переїдете, купите або продасте житло, зробите ремонт, виберетеся на відпочинок всією сім’єю. Будьте готові до змін. Можливо, доведеться помінятися не тільки обставинам, але й вам самим.

Тельці

У вас виповниться бажання, що стосується близького оточення: родичів, знайомих, сусідів. Здійсниться мрія про поїздку. У випускників шкіл виповниться бажання про вступ. Все це станеться не так, як ви планували, але не лякайтеся нововведень!

Близнюки

У вас виповниться фінансове бажання: з’явиться нове джерело доходу, нові речі або новий заробіток. Ви візьмете участь у великій фінансовій операції або приймете важливе пов’язане з грошима рішення. Все, що від вас вимагається — ніяких ініціатив! Не починайте нових фінансових справ за власним покликом.

Раки

У вас виповниться бажання, пов’язане з характером або зовнішністю. Ви хотіли навчитися малювати, кинути курити або схуднути? У липні ви це зробите! Вас підштовхнуть до цього обставини. А ви не чиніть опір.

Леви

У вас виповниться бажання побути на самоті і відпочити. Обставини дадуть вам можливість змінити звичний ритм життя, побути наодинці з собою і прислухатися до внутрішнього голосу, а не до зовнішнього шуму.

Діви

У вас виповниться бажання, пов’язане з групою людей. Можливо, ви отримаєте членство в групі, в яку прагнете, або навпаки, позбудетеся від поганої компанії. Рекомендується брати участь у вебінарах, групових екскурсіях, міських акціях.

Терези

У вас виповниться пов’язане з роботою бажання. Якщо ви вперлися в «скляну стелю», вона зникне, і ви зможете рухатися вгору. Ви знайдете роботу, отримаєте підвищення, візьметеся за справу, яка не тільки буде важливою на сьогодні, але і принесе плоди аж через 18 років.

Скорпіони

У вас виповниться бажання, пов’язане з поїздкою за кордон: несподівано будете подорожувати, почнете вивчати мову, познайомитеся з людьми з іншої країни, до яких потім поїдете у гості.

Стрільці

У вас виповниться бажання, пов’язане з чужими грошима: ви роздасте борги, отримаєте спадщину, вирішите свої питання за чужий рахунок, знайдете багатого чоловіка або партнера в бізнес.

Козероги

У вас виповниться бажання, пов’язане з діловими та особистими стосунками. У ваше життя увійде важлива людина. В якості кого вона увійде? Це залежить від того, в кому ви зараз потребуєте. Зайві у вашому житті люди, навпаки, зникнуть.

Читайте також: Особливі години у липні, коли ваш ангел-охоронець чує усі ваші прохання і виконує їх. Не пропустіть їх

Водолії

У вас виповниться бажання, пов’язане зі здоров’ям і самопочуттям. Ви станете краще себе почувати, потрапите до хорошого лікаря, поїдете в санаторій, почнете вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, займатися спортом, дотримуватися режиму дня.

Риби

У вас виповниться бажання, пов’язане з відпочинком, розвагами, святом, розважальним заходом. Ви переживете справжню літню пригоду. А якщо ви творча людина, вам прийде ідея важливої праці всього вашого життя. Наслідки того, що ви її зробите, стануть видно аж через 18 років.

You cannot copy content of this page