fbpx

Люблять керувати іншими: Найкращі та найгірші лідери за знаком Зодіаку

Є такі люди, які полюбляють керувати іншими людьми, у них цей дар від природи даний. І люди слухаються і довіряють таким особам та успішно виконують усі їхні вказівки. Проте є й лідери, які зі шкіри пнуться, щоб їх тільки почули.

Астрологи визначили знаки зодіаку, яким дано керувати і ті, кому не варто навіть пробувати.

Найкращі боси

Лев — найкращий начальник

Леви від природи авторитетні та мають сильний вплив у команді. Вони роблять усе можливе, щоб задовольнити своїх співробітників і ділових партнерів.

Овен — суворий менеджер

Овен не боїться важкої роботи, проте у відповідь вимогливо ставиться до інших. Люди або люблять їх, або ні, але одне завжди їх поважають. Вони мотивують команду своїм прикладом.

Стрілець — свій хлопець

Стрільці — щасливі боси, які дружать із підлеглими. Вони завжди в хорошому настрої, їм не властива суворість.

Найсильніша сторона Стрільців як лідерів — мотивація команди та вміння розділяти роботу та її результати.

Найгірші керівники

Рак — надто емоційний

Рак — один із знаків зодіаку, який надто часто піддається емоціям.  Такий лідер не створює почуття безпеки та надійності в команді.

Терези — надто зручні

Терези  надто дипломатичні і намагаючись зробити умови праці  співробітників комфортними, що призводить до того, що команда  “сідає на шию” такому лідеру.  Тому їм краще бути посередниками ніж намагатись зайняти керівну посаду.

Риби — не люблять відповідальність

Риб часто втомлює завантажений робочий графік і їм часто хочеться все покинути і трохи відпочити. Крім того, вони зовсім не мають природного авторитету.

You cannot copy content of this page