fbpx

Любов дочки до свого чоловіка, як і передбачала Дарина Петрівна, тривала недовго. Поки Ольга гуляла з подружками і веселилася, між чоловіком і її мамою почали з’являтися не просто дружні почуття

Коли дочка привела до мами знайомитися свого чергового нареченого, вона прийняла його досить скептично. Дарині Петрівні вже набридли залицяльники її дочки Ольги, яких вона змінювала стабільно раз в тиждень.

– Мамо, це любов на все життя! Я це відчуваю серцем! – сказала Ольга мамі цього разу.

– Ну навіщо ти в будинок їх постійно тягнеш, це вже четвертий хлопець за цей місяць! – грізно прокричала мати.

– Я вирішила стати розсудливою, мамо! З Дмитром ми подали заяву! – радісно приголомшила маму Ольга.

Її дочка насправді, вирішила скріпити узами шлюбу ці стосунки, які тривали всього кілька днів … Але Дарина Петрівна, за довгі роки, які виховувала дочку одна, звикла вже до всього.

Весілля зіграли скромне, були присутні тільки найближчі родичі. Після весілля Дмитро переїхав до мами і Ольги в квартиру і стали вони жити втрьох.

Любов дочки до свого чоловіка, як і передбачала Дарина Петрівна, тривала недовго.

– Тещо, ось хоч ви мені скажіть, чому вже через два місяці після весілля, ваша дочка мені зрадила – майже зі сльозами на очах запитав зять.

– Тому що жінку потрібно вибирати розумом, а не тим місцем, яким ви мужики постійно думаєте – грубо відповіла вона.

Це тільки на вигляд, мама Ольги була така сувора. Насправді вона співчувала Дімі і за цей час встигла до нього прив’язатися. Тоді вона все-таки його пошкодувала і порадила приймати рішення розумом.

За першу зраду Дмитро пробачив свою дружину і їх стосунки продовжилися. Поступово зять почав зближатися зі своєю тещею.

Вони все більше часу проводили разом. Поки Ольга гуляла з подружками і веселилася, між чоловіком і її мамою почали з’являтися не просто дружні почуття.

Останньою краплею в переповнену чашу терпіння Дмитра стала чергова зрада дружини. Тоді він не витримав і подав на розлучення …

Через 3 місяці після розлучення, мама заявила доньці:

– Ольго, запрошую тебе на моє весілля.

– Ого, мамо, а хто наречений?

– А наречений тобі добре знайомий – з посмішкою сказала Дарина Петрівна.

You cannot copy content of this page