Любов неочікувано наскочить: 5 знаків Зодіаку потраплять у полон почуттів у другій декаді лютого

Телець

У другій половині лютого багато вільних Тельців занурилися з головою в романтику. Початок романтичних стосунків буде дуже тяжким для обох сторін.

Тельці насторожено сприйматимуть усі спроби налагодити з ними навіть дружній контакт і влаштовуватимуть різноманітні перевірки – випробування для потенційного кандидата у партнери.

Таке суворе проведення часу зможе витримати тільки міцна духом людина. Астрологи рекомендує тим, хто в цей період намагається завоювати Тельця не приймати близько до серця всі уїдливі зауваження, шпильки та раптові перевірки слів/обіцянок.

Якщо кандидат гідно пройде перевірку, то Тельці будуть найвідданішими і найвірнішими супутниками, які оточать свою другу половинку різними та шикарними презентами.

Лев

Друга половина лютого для Лева буде сповнена яскравих романтичних вражень. Представники цього вогняного знаку бачитимуть світ виключно в ніжному рожевому світлі через раптову зустріч на шляху «вічного кохання».

Завдяки цьому, небезпечні Леви швидше нагадуватимуть великого домашнього мурлика, ніж грізного царя звірів.

Але астрологи попереджають, що закоханість у цей проміжок часу з великою ймовірністю може принести Левам розбите серце і величезну купу неприємностей.

Друга половинка Лева може за спиною висміювати цього гордого хижака, зустрічатися з іншими потенційними партнерами або використовувати Лева для вирішення своїх фінансових проблем.

Водолії

Друга половина лютого для цього знаку є дуже щасливою. За інформацією, отриманою від астрологів, Водолії наприкінці зими 2022 року можуть зустріти своє справжнє кохання всього життя.

Щоправда, цьому може завадити дуже довгий період доведення другої половинки впертому та волелюбному Водолію, що вона – його єдина Доля, радість та щастя.

Але після цього періоду навколо цієї пари можна буде в реальному часі спостерігати вибухи яскравих емоцій, бомбардування оточуючих своїми почуттями та вимог поради від оточуючих для вирішення спірних питань.

Загалом, романтичний період у Водолія буде дуже багатий на події та почуття.

Риби

Мрійливі і трохи боязкі Риби в другій половині лютого знайдуть у собі моральні сили, щоб кардинально змінити своє самотнє життя. І Всесвіт підемо їм назустріч у вирішенні цього питання.

Але за однієї досить непростої умови: при виборі другої половинки Рибам варто прислухатися не тільки до поклику «закоханого серця і душі, що тремтить», але і до холодного раціонального розуму.

Інакше представники цього знаку до кінця місяця опиняться на «суворому та кам’янистому березі» реальності та з розбитим серцем.

Скорпіон

Цей містичний і загадковий знак у другій половині лютого будуватиме своє особисте життя дуже своєрідно.

Під впливом напливу романтичних почуттів, у Скорпіона виявиться велика здатність уїдливим зауваженням і докорами. І це «багатство» буде адресовано об’єкту романтичних почуттів.

Але якщо в результаті друга половинка не втече або куди-небудь не відправить, то друга половина лютого надасть Скорпіонові можливість влаштувати класичне романтичне побачення і з подальшою нормальною чарівністю об’єкта романтичних почуттів.

Насамкінець хочеться сказати, що друга половина лютого дає можливість знайти багатьом людям другу половинку. Але, згідно з порадами астрологів, до її вибору варто підключити не лише серце, а й розум.