Любов зігріває серця навіть у найлютіші морози, і астрологи розповіли, як йтимуть справи в особистому житті представників знаків Зодіаку з 7 по 13 грудня

У любовному гороскопі кожен знайде для себе корисні поради, завдяки яким вийде зміцнити союзи, а також знайти нові стосунки тим, хто поки самотній, але мріє впустити в серце світле почуття любові.

Овен

Овнам астрологи рекомендують присвятити час собі, щоб привести почуття і емоції до рівноваги. На цьому тижні висока ймовірність конфліктних ситуацій, які не додадуть ні радості, ні оптимізму, а значить, над собою треба працювати, щоб не провокувати близьких людей на відповідь грубість.

Телець

Другий тиждень зими додасть Тельцям друге дихання. Вони зможуть активно налагоджувати особисте життя, ходити на побачення, фліртувати і знайомитися. Тим, хто вже знайшов свою пару, астрологи рекомендують більше часу присвячувати один одному, а одиноким Тельцям важливо не замикатися в собі, щоб знайти любов і знайти щастя.

Близнюки

В першу половину тижня Близнюки будуть відчувати занепад сил, і в цей період буде не до стосунків. З четверга ситуація зміниться на краще, і цей час буде вдалим як для нових знайомств, так і для зміцнення почуттів між партнерами. Деяким представникам Знака все ще буде не вистачати енергії, і їм астрологи рекомендують зайнятися її заповненням.

Рак

Місяць з його енергетикою не стане для Раків на заваді. Навпаки, невеликий відтік сил допоможе не метушитися і зайвий раз не нервувати через дрібниці. Цей тиждень буде неспішним і плавним, що підходить для дружнього спілкування, зміцнення стосунків і медитацій, спрямованих на залучення любові.

Лев

Левам на цьому тижні важливо налагодити відносини з сім’єю, щоб отримувати від близьких людей підтримку, так необхідну для вирішення важливих ділових питань. Одиноким Левам на цьому тижні посміхнеться удача, якщо вони не стануть занурюватися в роботу з головою і стежитимуть за тим, що відбувається в житті.

Діва

Дівам астрологи рекомендують повірити в себе. На цьому тижні рішучість допоможе як тим, хто вже знайшов любов, так і тим, хто ще перебуває в пошуку другої половинки. Діви зможуть прийняти правильні рішення, знайти гармонію в сім’ї і без сорому знайомитися з тими, хто знаходить відгук у душі.

Терези

Терезам на цьому тижні важливо перестати сумніватися в собі. Особливо йдеться про тих представників Знака, які ще не зустріли свою любов. Практики, що підвищують самооцінку, будуть доречними і для сімейних Терезів: завдяки впевненості у них вийде впоратися з внутрішніми переживаннями, які заважають відносинам.

Скорпіон

Скорпіонів на цьому тижні буде більше турбувати робота, адже у них з’явиться непогана можливість поправити матеріальне становище. Проте час знайдеться і для особистого життя. Ближче до вихідних астрологи рекомендують Скорпіонам налагоджувати стосунки у родині, а тим, хто самотній, залучати любов за допомогою нешкідливих поголосок.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні доведеться боротися з відтоком енергії через вплив спадного Місяця. Такий стан справ буде вибивати з колії і заважати зосередитися, і астрологи рекомендують уникати сильних переживань. Сімейним Скорпіонам допоможе підтримка близьких, а тим, хто самотній, варто звернутися за допомогою до друзів, відклавши на час пошуки любові.

Козеріг

Козерогам на цьому тижні посміхнеться удача. Тим, хто самотній, доля надасть шанс познайомитися, причому знайомство може відбутися під час відрядження або подорожі. Сімейним парам на цьому тижні важливо підтримувати одне одного, щоб зміцнювати відносини і зв’язок.

Водолій

Найвдалішим часом для налагодження особистого життя Водоліїв астрологи називають останні три дні тижня. Цей період буде ідеальним як для дружніх посиденьок, так і для зміцнення любові. Одиноким Водоліям також не варто засиджуватися на самоті – нові знайомства можуть обернутися романтичними стосунками.

Риби

Рибам на початку тижня налагодити особисте життя завадить енергетика зірок і планет, яка буде викликати перепади настрою. До кращого ситуація зміниться з середи, і з цього часу у відносинах настане весна. Самотні Риби зможуть знайти нові стосунки, а сімейні пари – зблизитися, щоб вдихнути вогонь в союз двох сердець.