fbpx
Гороскоп

Любовний гороскоп на 2022 рік: кого чекає нове кохання, а кого розлучення

Овен

Вплив планет може наділити Овнів емоційною легкістю. У такому стані легко закохатися, завести новий роман, зізнатися у почуттях, що добре для самотніх представників знаку. У стосунках дуже просто втратити голову і наробити помилок. Також емоційна легкість може призвести до того, що Овнів часто обманюватимуть оточуючі. Астрологи радять людям цього знаку частіше зустрічатися із родичами цього року.

Телець

Любовна сфера життя у Тельців зрушить з точки. Всі стосунки, які перебували у підвішеному стані, нарешті проясняться та стануть зрозумілими. Тільцям не варто залишатися осторонь — обов’язково потрібно вжити кроків щодо подальшого поліпшення ситуації, щоб планети підтримали їхні починання. Успіхи у коханні також залежатимуть від настрою Тельців.

Близнюки

Початок року та весна ідеально підходять для знайомств та спроб перевести існуючі стосунки на новий рівень. Астрологи радять всерйоз взятися за цю сферу, поки бажання та цілі актуальні. Близнюки зможуть гармонізувати своє особисте життя. Шанси на успіх у коханні величезні, тому Близнюкам залишається тільки чекати зручного моменту для розкриття своєї вродженої харизми. Не виключено, що навколо Близнюків буде багато небезпечних людей.

Рак

Зусилля Раків у особистому житті, на жаль, не отримають зізнання, але лише у перші місяці року. Починаючи з березня, ситуація зміниться на протилежну. Якщо хотілося оприлюднити гучні ідеї, краще з цим почекати. Можна буде перейти з роботи додому та сім’ю. У цій сфері можливо щось дуже цікаве: наприклад, спільні поїздки та корисне дозвілля. Багатьом Ракам вдасться реанімувати стосунки, що відживають. Тим, хто перебуває у пошуках любові, варто завжди пам’ятати, як люди різних знаків висловлюють свої почуття. Так Раки не пропустять момент, коли треба діяти.

Лев

Левам, які перебувають у стосунках, слід навчитися довіряти другій половинці . Якщо цього не зробити у 2022 році, кохання може зникнути. Другій половинці здасться, що Лев усувається. Самотнім Левам варто триматися подалі від пліток. Під час побачень астрологи радять тримати себе в руках та ретельно підбирати слова, щоб нова людина не вирішила, що Леви токсичні. Сімейних Левів чекають чудові новини: підтримка партнера та виконання бажаного. Це прекрасний рік для народження дитини, переїзду, покупки житла.

Діва

На початку року Діва може засумувати навіть якщо особливої ​​причини для цього не буде. На цьому фоні ймовірні сварки з коханою людиною, різкі спалахи ревнощів, мінливий настрій. Нові знайомства теж не йдуть як слід. Проте решта року, починаючи приблизно з квітня, буде вдалою в амурних справах. Зірки допоможуть Дівам схопити любовний успіх за хвіст. Вдасться покращити стосунки, перевести їх на новий рівень, знайти кохання. Усім, хто у пошуках, варто шукати високовібраційних людей із сильною енергетикою.

Терези

Самотнім Терезам у 2022 році доля і планети будуть дарувати безліч нових можливостей у сфері кохання. Терезам не варто розраховувати на вдалі побачення наосліп. Краще бути обережнішим і не покладатися на свою інтуїцію. Це чудовий час для особистих успіхів та бізнесу. Привівши свої робочі справи в порядок, Терези звільнять час для романтики та нових знайомств. Усім, хто перебуває у стосунках, 2022 рік принесе гармонію та спокій.

Скорпіон

Скорпіони стануть дуже харизматичними та привабливими у 2022 році. Це означає, що вони зможуть частіше знайомитися і більше проводити часу в оточенні протилежної статі. Астрологи радять сімейним Скорпіонам триматися подалі від з’ясування стосунків, ревнощів та конфліктів. Гострі теми цього року краще відкласти в довгу скриньку принаймні до вересня.

Стрілець

Стрільцям дуже важливо у 2022 році не втратити завойовані у коханні позиції. Астрологи радять їм берегти те, що вони мають, намагатися заради загального блага сім’ї чи пари, зберігати гармонію. Всім Стрільцям, які самотні і шукають, можна активізуватися вже з перших днів січня. У 2022 році відбудеться багато цікавих знайомств, і деякі з них будуть доленосними. Найголовніше зараз — пам’ятати, що кожен Знак має свої слабкості й вади. Не варто шукати ідеальної людини, яка хороша у всьому і не має вад.

Козеріг

2022 стане для Козерогів фінальним щаблем на шляху до любовних перемог. Обачність і холодний розрахунок, безумовно, хороші, але іноді варто довіряти серцю. Козерогам, які звикли до того, що у коханні за них завжди роблять перший крок інші люди, у ці дванадцять місяців варто взяти ініціативу на себе. У коханні Козероги або залишаться ні з чим, або досягнуть щастя. Щоб зміцнити існуюче кохання, потрібно тримати будинок і душу в чистоті.

Водолій

Водолії в 2022 році часто знайомитимуться і отримають безліч нових можливостей для початку стосунків. При цьому вони будуть більш закоханими, тому потрібно спочатку перевіряти, чи має людина взаємні почуття. Прогноз астрологів на початок року для Водоліїв у стосунках дуже райдужний. До кінця року необхідно бути обережнішими зі словами та емоціями, щоб не спровокувати розлад та сварку. Все, що потрібно для щастя у 2022 році, — виглядати на всі сто. Нове або колишнє кохання може виникнути поряд з Водоліями в будь-який момент.

Риби

Можливо, Рибам відкриється таємниця про їхню другу половинку. Навіть якщо вона буде не найприємнішою, краще не рубати з плеча і бути дипломатичнішим. Любовна інтуїція Риб буде на висоті протягом року, тому їм варто прислухатися частіше до голосу серця в складних ситуаціях. Нічні світила у відмінному положенні у 2022 році, тому вони подарують Рибам харизму та чарівність.

You cannot copy content of this page