fbpx

Любовний гороскоп на грудень для всіх знаків. Тельцям аура грудня принесе гарні дні

Овен

Зосередьтеся на приємних речах цього місяця, і все вийде добре. Зайняті Овни не повинні провокувати роздори. Потрібно припинити висувати вимоги.

Телець

Аура грудня принесе хороші дні. Зайнятий Телець чарівним чином зробить атмосферу стосунків приємнішою, а вечори місяця стануть справді приємним часом.

Близнюки

Використовуйте свої навички, щоб покращити ваші стосунки цього місяця. Що б ви не робили, не ображайте свою другу половинку, проводячи з нею мало часу або критикуючи її дії. Самотнім знакам не варто боятися любовних невдач.

Рак

Попереду вас чекає радісний місяць, наповнений щасливими моментами. Зайняті Раки розділять захоплення зі своєю половинкою. Вони стануть більш товариськими.

Лев

У цьому місяці вам доведеться позбутися холодності, щоб створити більш приємну атмосферу у ваших стосунках, тим більше, радості і любові. Вільні влаштують побачення з кимось із минулого.

Діва

Зараз любовні справи будуть складатися дуже добре. Зайняті Діви стануть більш ласкавими і виявлятимуть більше прихильності, ніж зазвичай. Вільні, навпаки, можуть розраховувати на зустріч з кимось, з ким будуть довго спілкуватися.

Терези

Аура грудня спонукатиме вас покращити якість ваших стосунків. Для Терезів грудень – дуже важливий час, тому що вони можуть демонструвати більше жестів своєму партнеру. Шкода, що вони не роблять цього щодня! Вільні Терези намагатимуться повернути прихильність людини, яку втратили.

Скорпіон

Груднева погода спонукатиме до прояву емоцій. Зайняті Скорпіони постараються пояснити будь-які недомовленості ще до Нового року, щоб потім було тільки приємно. Вільні можуть розраховувати на успішне побачення наосліп.

Стрілець

Зимова погода допоможе зігріти серце. Зайняті Стрільці, незважаючи на свій вік, постараються організувати ідеальне побачення для двох. Вільний і поточний час закохані захочуть використати, щоб повернути втрачене минуле.

Козеріг

Початок місяця принесе деякі любовні суперечки, особливо на матеріальній стороні. Постарайтеся якомога швидше згладити ситуацію. Вільні Козероги навряд чи зустрінуть на своєму шляху когось цікавого.

Водолій

Аура грудня принесе період позитивних вражень. Зайняті Водолії активізуються і спонукатимуть партнера до спільних дій.

Риби

Грудень дасть новий початок вашим стосункам. Зайнятим Рибам варто бути більш чесними зі своїм партнером і перестати звиватися у власних емоціях. У вільних є шанс на нове знайомство.

You cannot copy content of this page