Любовний гороскоп на квітень: зірки обіцяють досить щасливий, але все ж, для деяких знаків Зодіаку, проблемний місяць

У квітні Плутон стане ретроградним, тому астрологи радять набратися терпіння і приготуватися до кардинальних змін. Найголовніше в цьому місяці – залишатися вірними собі і рухатися в одному ритмі з Всесвітом, не боячись помилитися.

Овен

Квітень не обіцяє Овнам якихось радикальних змін на любовному фронті. Імовірність зустрічі зі своєю другою половинкою невелика, незважаючи на те, що уваги від протилежної статі буде в надлишку. Однак не варто засмучуватися. Самотність допоможе навести порядок у власному житт, а також наштовхне на правильні думки. А ось сімейних Овнів чекає період романтики. Любов засяє з новою силою, як в перші тижні роману.

Телець

Квітневі зірки надихнуть Тельців на романтичні подвиги і короткі романи, які навряд чи перейдуть в серйозні стосунки. На горизонті – період експериментів, нових відкриттів і бажань кардинально змінити своє життя, через що буде дуже складно зупинити свій вибір на комусь одному. Навіть Тельцям в міцних стосунках захочеться освіжити почуття, внести в них новизну і щастя.

Близнюки

Любовний гороскоп застерігає Близнюків від спонтанних рішень. Не варто допускати осічки, інакше можна злякати своє щастя. В першу чергу ця рекомендація стосується тих, хто знаходиться в кроці від взаємності. Квітень подарує шанс показати потенційному супутнику або супутниці, що ви чудова партія. Що стосується Близнюків в шлюбі – тут все не так безхмарно. Якщо кохана людина не поспішає розсипатися компліментами, варто придивитися до взаємності – не варто будувати любов на ентузіазмі одного учасника.

Рак

У квітні сімейні Раки можуть розраховувати на щасливий перебіг подій. Всесвіт подарує можливість знайти щастя з коханою людиною, розділити тепло, проявити увагу і залишити за бортом всі протиріччя. За словами астрологів, партнери почнуть розуміти один одного на рівні почуттів, підтримувати життєві погляди. Щоб така ідилія тривала якомога довше, важливо показати партнеру цінність цих стосунків. Самотніх Раків чекає успіх: сміливість і натиск допоможуть завоювати чуже серце.

Лев

При бажанні в квітні Леви зможуть освіжити почуття, перебуваючи в шлюбі, або завоювати любов. А ось Левам з вільним серцем астрологи радять приготуватися: пошук відповідного партнера може затягнутися. В цьому випадку рекомендується просто бути собою і не занурюватися в самітництво і самокопання. Не варто відмовлятися від спілкування, побачень, нових знайомств. Чим більше часу самотні Леви проведуть в компанії колег і друзів, тим швидше притягнуть до себе щасливі зміни. Головне правило – компанія повинна бути теплою і затишною, як і квітневі дні, за якими настане сонячний травень.

Діва

Сімейним Дівам в квітні краще не робити необдуманих висновків: можна відлякати гармонію і взаєморозуміння в парі. Будь-які сумніви слід обговорювати – це зміцнить почуття, зблизить і допоможе уникнути прикрих помилок. Що стосується вільних Дів, то їх чекає сприятливий квітень: буде багато шансів сподобатися і справити враження. Саме в цьому місяці зірки дозволять заснувати міцний фундамент, на якому в майбутньому вдасться вибудувати щасливі стосунки.

Терези

У квітні закоханих Терезів чекає світанок внутрішніх сил. Вони будуть впевнені в своїх почуттях, що дозволить дати відсіч спокусам і умовлянням заздрісників. Цілком ймовірно, доведеться довести свої почуття ділом. Після цього, навіть якщо почуття встигли згаснути, вони обов’язково спалахнуть з новою силою. Тільки важливо бути завжди в полі зору коханої людини, щоб у потрібний час опинитися в потрібному місці. Ну а самотнім Терезам, чиє особисте життя протікає безрадісно, зірки радять зважитися на зміни.

Скорпіон

Активність і чуттєвість Скорпіонів в квітні приверне багато шанувальників. Астрологи рекомендують не відкидати потенційних супутників, а придивитися до них – ймовірно, серед них знайдеться людина, яка призначений долею. Скорпіони з розбитим серцем мають шанс закохатися з новою силою, як вперше. Приплив романтики чекає і тих, хто давно в шлюбі. Буря емоцій і романтичних переживань може пробудити бажання дарувати подарунки, дивувати і радувати кохану людину – і цим бажанням не варто опиратися.

Стрілець

Стрільцям з вільним серцем гороскоп обіцяє романтичні пригоди. Астрологи не виключають можливість інтрижки, але зірки не бачать в житті тієї людини, з якою можна побудувати міцні стосунки. Можливо, вона уже на горизонті, але поки ще далеко. Зацікавленим Стрільцям можна розширити коло знайомих, і тоді прогноз обов’язково зміниться в кращий бік. Сімейним представникам Знака не варто ускладнювати підозрами свої стосунки. Якщо кинутися в цей вир зараз, є ризик не вибратися звідти.

Козеріг

Особисте життя підготувало для Козерогів складні випробування. Відбудуться вони на хвилі розбіжностей, що виникли з партнером. Астрологи радять бути найбільш делікатними при з’ясуванні стосунків і вирішенні проблем, що виникли. Ніжність і гнучкість допоможуть пережити будь-які неприємності. А ось імпульсивність і різкість порушить гармонію і відштовхне близьку людину. Вільним Козерогам варто уникати службових романів, так як вони в підсумку здатні принести проблеми.

Водолій

Закоханих Водоліїв чекає сприятливий, але багатий на емоції квітень. Весна обіцяє спалах почуттів і буйство емоцій, і можливо, в тривалих стосунках це розпалить колишню пристрасть. Однак астропрогноз застерігає від швидкоплинних захоплень. Водоліям, яких пов’язують сімейні вузи, не варто зайвий раз дивитися на всі боки. Ця ж рекомендація стосується і Водоліїв в пошуку: навіть якщо з’явиться непереборне бажання терміново кинутися у вир любовних пригод – час невідповідний.

Риби

У цьому квітні Риби будуть налаштовані романтично, і початок місяця ознаменується новим романом або захопленням, яке може перерости в міцні довготривалі стосунки, якщо Риби не будуть поспішати і дозволять подіям розвиватися поетапно. Рибам в шлюбі варто стати терплячими до партнера, слухати його бажання і надавати посильну допомогу. Обов’язково потрібно знайти час, щоб поговорити з партнером про наболіле – це не тільки подарує рішення тривалого конфлікту, але і внесе гармонію у стосунки.