Любовний гороскоп на серпень: прийдешній місяць обіцяє принести приємні зміни, романтичні зустрічі і важливі кроки

У любовному плані намічаються зміни в кращий бік, так що можна сміливо планувати доленосні рішення, якщо вони давно назріли. У серпні ми будемо часто покладатися на почуття й інтуїцію, гідно оцінимо їх внесок у наше життя.

Найголовніше – не робити поспішних висновків в стосунках з коханими. Навіть якщо все йде до розриву, надайте одне одному ще один шанс, адже небесні світила обіцяють всім справжнє щастя.

1 і 2 серпня позначені мінливою енергетикою планет, що може позначитися на настрої. Уникнути занепокоєння допоможуть дорогі серцю люди, чия підтримка дозволить ненадовго забути про проблеми і насолодитися щастям.

Тиждень з 3 по 9 серпня. Тиждень почнеться з повного Місяця у Водолії 3 серпня, продовжиться переходом Меркурія в сузір’я Лева і закінчиться зміною енергетики Венери, яка перейде в Знак Рака. Це надасть сильний вплив на події в особистому житті представників повітряної і водної стихії. З усіх Знаків Зодіаку вони будуть краще за інших розуміти, як важливо триматися за досягнуте, тому початок серпня варто витратити на те, щоб перетворити тимчасові обставини в постійні.

Проблема однак у тому, що багато хто може опинитися там, куди зовсім не прагнули. Відчуття невпевненості в собі або своєму виборі викликане повним Місяцем і впливом Венери. Як тільки енергетика стабілізується, ослабне тиск – цей момент варто використовувати для марш-кидка в світле майбутнє.

Тиждень з 10 по 16 серпня. Період спадного Місяця – відмінний час, щоб позбутися від сумнівів, страхів і внутрішніх бар’єрів, які заважають знайти щастя в особистому житті. Особливо це стосується представників земної стихії. На цьому тижні будуть переглянуті стосунки, з’являться пропозиції про союзи, романи. Гармонія в парі може бути порушена, не виключені хворобливі розриви, але представиться і рідкісна можливість прийти до взаєморозуміння, відверто обговорити все, що турбує і гнітить. У любовних стосунках легше буде долати перешкоди, особливо якщо бачити те, що відбувається в правильній перспективі.

Тиждень з 17 по 23 серпня під керівництвом Молодика в Діві, який очікується 19 серпня, перезарядити «внутрішній акумулятор» вогненних Знаків, що дозволить знову почати шлях до намічених цілей. Іншим Знакам астрологи радять врахувати помилки і вибудувати на їх тлі нову, більш вдалу спробу. Найголовніше зараз – здатність не падати духом і впевненість в собі. Близьких надихне сам факт, що ви активні, сповнені нових ідей і рухаєтеся до мети. Це принесе спонтанні зміни, які виведуть відносини на зовсім інший рівень.

Тиждень з 24 по 30 серпня. Кінець серпня, зазначений зростанням Місяця, принесе зустріч з самою долею. Не варто заперечувати свою любов, вважати себе негідними, відмовлятися від довірчого спілкування і взагалі всіляко гальмувати правильний і закономірний розвиток любовної ситуації. Складні дні середини серпня потроху підуть в минуле, а там, де є зміни, завжди відкриваються і нові можливості.

Просто ними потрібно скористатися, і тоді легкий вітерець змін принесе приємні новини – і настрій негайно покращиться. Тиждень обіцяє бути приємним. Правда, щастя чи триватиме довше декількох тижнів, але цього цілком вистачить, щоб підготувати і себе, і свого партнера до більш важких обставин.

31 серпня. Останній день серпня пройде під впливом Місяця у Водолії. Удача посміхнеться тим, хто зможе стримати себе і не стане відповідати агресією на закиди близьких. Варто пам’ятати, що всі нервують, особливо коли на горизонті маячить осінь, і нервова поведінку – всього лише наслідок стресу. Якщо ви зможете впоратися з емоціями, то не важко буде знайти гармонію в особистому житті.