Любовний гороскоп на цілий  2022 Рік: Комусь у квітні найлегше купити своє житло, а хтось встигне двічі одружитися

Овен (21.03 – 19.04)

Перші два місяці року можуть виявитися непростими для особистого життя Овнів. Деякі представники знаку можуть помітити, що у відносинах їм стає «тісно», виникне потреба у свободі. Проте вже у березні-квітні ситуація прийде до норми. У цей час можливі нові знайомства. У травні очікується період кохання та романтики, коли Овни відчують себе щасливими. Липень також хороший для знайомств, але варто бути готовими до того, що стосунки, що виникли, можуть виявитися не довготривалими. Період стабільності очікується у вересні, листопаді та грудні. Жовтень може знову створити напругу у відносинах, яка може призвести до розставання.

Телець (20.04 – 20.05)

Вже з кінця 2021 року по лютий 2022 настає сприятливий час для Тельців, які бажають узаконити відносини. Квітень — місяць романтики, висока ймовірність зустріти нове кохання. Цей зв’язок має всі шанси стати довгим. Літо буде дуже вдалим періодом для кохання. Відносини розвиватимуться гармонійно, а непорозуміння, що виникають, можна буде виправити, обговоривши проблеми з партнером. Кінець серпня – початок вересня може стати важким часом – є ймовірність конфліктів та розлучень. Друга половина вересня буде легкою та гармонійною. Листопад і початок грудня — ще один непростий період, слід уникати конфліктів.

Близнюки (21.05 – 20.06)

У березні-квітні 2022 року Близнюкам рекомендується замислитися про перехід відносин на більш серйозний рівень. Найсприятливіший часовий відрізок року це кінець червня-початок липня. У цей період Венера проходить по Близнюкам, що посилює ймовірність знайомств, а також нового романтичного періоду в відносинах, що вже склалися. З іншого боку, перша половина липня може стати періодом нестабільності, представникам повітряної стихії може захотітись свободи. З кінця серпня і весь вересень — непростий період, можливе віддалення партнерів та розрив відносин. Подібні проблеми можуть повторитися у листопаді та на початку зими. Важливо особливо дбайливо ставитись до партнерства у зазначені періоди.

Рак (21.06 – 22.07)

Для Раків рік буде досить стабільним у любовній сфері. Винятком стануть лише зимові місяці — можливі конфлікти та розставання. Раки захочуть одружитися, але можуть зіткнутися з нерозумінням з боку партнера. Може виникнути дистанція у відносинах — це буде суб’єктивне відчуття, що партнер віддалився, або ж буквально його від’їзд на далеку відстань. Весна та літо, а також вересень будуть періодом романтики для представників знаку. У липні та на початку серпня Венера проходитиме за знаком Раку. Можлива сильна закоханість, напруження емоцій та почуттів може призвести до початку яскравого роману. У жовтні також очікується непростий період у особистому житті — можливі з’ясування стосунків у парі.

Лев (23.07 – 22.08)

Для Лева 2022 рік не буде стабільним в особистому плані. Найважчий етап – це березень-квітень, червень. У цей час сферу відносин буде трохи «штормити». Вдалий момент для нових знайомств – травень, кінець червня та початок липня. Однак, Левам слід враховувати, що відносини, що зав’язалися наприкінці червня — початок липня, навряд чи будуть довгостроковими та серйозними. Серпень та вересень сприятливі для укладання шлюбу. З жовтня по грудень у представників настає гармонійний для особистого життя час.

Діва (23.08 – 22.09)

На початку року у Діви настає період, сприятливий для укладання шлюбу. У квітні місяці слід виявляти пильність: можливі обмани партнера або ж сильні ілюзії з боку Діив, які призведуть до розчарувань. Літні місяці та початок осені подарують масу романтичних моментів та нових знайомств. Кінець липня-початок серпня – найяскравіший і незабутній період, коли представники знаку будуть перебувати в стані закоханості. Невеликі конфлікти у відносинах можуть виникнути наприкінці листопада – на початку грудня. Однак усі ці проблеми перестануть бути актуальними до нового року.

Терези (23.09 – 22.10)

Терезів у 2022 очікує спокій у питаннях кохання, за винятком травня. Цього місяця можливі розбіжності з партнером. Нові знайомства можливі в липні, проте вони навряд чи призведуть до серйозних відносин, розставання можливе вже в середині місяця. Наприкінці серпня-початку вересня багато представників знаку переведуть відносини на більш серйозний рівень розвитку. У жовтні можливі нові романи, Терези будуть користуватися популярністю у протилежної статі. У вас скільки буде енергії, що ймовірність двічі одружитися протягом року.

Скорпіон (23.10 – 21.11)

На початку року на Скорпіонів чекає гарний період для того, щоб перевести відносини на більш серйозний етап, укласти шлюб. Нові знайомства можливі у квітні-травні. Подібний період очікується також і в липні-серпні, коли емоції та почуття переповнюватимуть Скорпіонів. Невеликі труднощі у партнерстві, а також розставання можливі у червні та вересні. Проте вже з середини першого місяця осені відносини стануть гармонійнішими та стабільнішими, у них буде багато ніжних почуттів та взаєморозуміння. Листопад може також стати непростим місяцем.

Стрілець (22.11 – 21.12)

У першій половині року Стрільців чекає дуже сприятливий період у коханні: ідилія, відсутність розбіжностей. Ближче до травня настає вдалий період для вільних представників знаку, можлива сильна закоханість. У липні виникає небезпека розлучень. Ще один місяць, коли Стрільці можуть відчувати напругу в любовній сфері, це вересень. У цей час можливі розбіжності між партнерами. У листопаді-грудні представники знаку будуть оточені увагою, любов’ю та компліментами. На них чекає яскравий період, сприятливий для стосунків та романтики.

Козеріг (22.12 – 19.01)

Початок року запам’ятається Козерогам як період романтики та казки у стосунках. Цей час сприятливий для зміцнення існуючих взаємин і укладання шлюбу. Квітень також стане чудовим місяцем для любовної сфери. Червень, середина вересня та листопад — період гармонії та взаєморозуміння у відносинах. Наприкінці липня-початку серпня Козерогам слід контролювати свої емоції та стати більш чуйними щодо партнера, щоб зберегти союз. У цей час у представників знаку може почати бурхливий роман, але є можливість заплутатися в почуттях.

Водолій (20.01 – 18.02)

Водолії весь рік хотітимуть свободи та розширення кордонів у сфері особистого життя. Вільні представники цього знаку знайдуть нові знайомства, а ті, хто вже перебуває у стосунках, відчуватимуть гармонію у березні-квітні. У другій половині липня можливі складнощі у відносинах, спричинені обмеженнями з боку партнера. Найнапруженіший період — червень та вересень. Сильна розбіжність у думках із партнером. Кінець року порадує спокоєм, гармонією та стабільністю у сфері відносин. Любовний гороскоп на 2022 рік обіцяє, що на самоті на новорічні свята Водолії не залишаться.

Риби (19.02 – 20.03)

Зимові місяці року сприятливі для будь-яких заходів у сфері відносин: одруження, початок спільного проживання. Квітень запам’ятається Рибам як період романтики із партнером. Вільні представники знаку заведуть багато знайомств та зможуть обирати, з ким вступати у стосунки. Влітку Риб також очікує період гармонії та нових романтичних знайомств. У квітні легко придбаєте нове житло. Найяскравішим і незабутнім щодо любові буде час з кінця липня по початок серпня. Непорозуміння у відносинах можливі у вересні, а також наприкінці листопада-початку грудня.