Любовний гороскоп на тиждень із 14 по 20 лютого: нічні світила в ідеальному положенні для спілкування, дружби, кохання та романтики

Овен

З 14 по 20 лютого нічні світила налаштують Овнів на хвилю щастя та позитиву. Це той рідкісний випадок, коли думки та почуття будуть у рівновазі, гармонії. Завдяки цьому Овни зможуть діяти виключно на благо стосункам. Варто спробувати зробити щось приємне для другої половинки батьків.

Телець

Наступний тиждень може принести багато позитивних моментів у коханні. Швидше за все, нічні світила знімуть схильність Тельців до розсіяності та зайвої довірливості, тож накладок не буде. Астрологи радять бути трішки уважнішими з тим, що Тельці кажуть. Краще не давати порожніх обіцянок близьким.

Близнюки

Людям даного Знаку варто призначати на цей тиждень побачення та проводити серйозні розмови з близькими: результат буде вдалим. Успіх у коханні залежатиме від сили аури Близнюків. Щоб вона була в порядку, їм варто більше відпочивати, адже відпочинок благотворно впливає на удачу та енергетику. З кожним днем ​​Близнюкам буде простіше жити, любити, отримувати задоволення від життя.

Рак

Ракам у любовній сфері вдасться зробити серйозний прорив. Головне — не звертати увагу на плітки та брехню оточуючих. Зірки обдарують Раків везінням, завдяки чому життя заграє всіма фарбами. Не схибте: планети подарують Ракам унікальні можливості та легкий настрій. У такому стані легко закохатися, тому краще не втрачати голову.

Лев

Левам можна буде спокійно насолоджуватися увагою протилежної статі, але важливо пам’ятати, що серед оточуючих можуть виявитися енергетичні вампіри, у яких далеко не найприємніші мотиви. Активний Меркурій подарує Левам креативність, енергійність, наполегливість – риси, які завжди актуальні у стосунках. З боку Лева знадобиться вміння відрізнити важливе від напускного.

Діва

Дівам варто почати тиждень з прибирання, щоб зробити житло більш комфортним. Меркурію, який перейде до Водолія вже у понеділок, це дуже сподобається. Чистотою та порядком можна буде задобрити й інші планети. У результаті Діви отримають максимум любовної удачі. Потрібно наголосити на почуттях, виконувати дані обіцянки і радувати коханих. Так стосунки стануть міцнішими.

Терези

Імовірність втілити задумане у реальність дуже висока. Представникам цього Знаку варто поберегти себе і стосунки: не потрібно конфліктувати, переживати через дрібниці і не намагатися бути ідеальними. Зірки допоможуть знайти кохання та зміцнити наявні стосунки.

Скорпіон

Скорпіони відносяться до одного з трьох знаків, з якими досить важко у шлюбі . На цьому тижні потрібно полегшити життя партнеру. Скорпіони, яким не чужий творчий підхід, виявляться в ударі. Вони зможуть знайти кохання та справити на протилежну підлогу найкраще враження. Також творчий підхід буде корисним у вже створених відносинах — можна буде вигадати незвичайне побачення.

Стрілець
У самотніх Стрільців буде багато нових можливостей у коханні. Їм вдасться завести нові знайомства та стати центром Всесвіту. Найголовніше в такій ситуації — навчитися зчитувати енергетику людей , щоб заздалегідь знати, якими будуть можливі стосунки чи дружба. Меркурій загострить їхню інтуїцію, що теж стане важливим в оцінці майбутнього. Астрологи радять контролювати свої емоції.

Козеріг
Козерогам для максимальних успіхів у коханні варто розпочати тиждень із енергетичного чищення будинку . Настав час висунути геть хвороби, невдачі, образи. Вівторок та п’ятниця – дні, коли Козерогам потрібна буде обережність у любовній сфері. Необхідно відстежувати внутрішній стан партнера та уважно спостерігати за його реакцією на те, що відбувається. Астрологи радять виходити з неприємних ситуацій важливі уроки.

Водолій
Водолії відносяться до п’яти найяскравіших знаків, в яких легко закохатися . Цього тижня Водолії взагалі можуть стати найпривабливішими людьми у Всесвіті завдяки Меркурію, який розташувався в їхньому Знаку. Астрологи пропонують шукати віддушину в романтиці, ніжності та інших проявах кохання. Усім, хто шукає стосунки, варто активізуватися по максимуму.

Риби
Рибам варто пам’ятати про те, що у коханні на будь-які проблеми знайдеться своє рішення, адже ніхто не зможе підтримати краще, ніж кохана людина. Зірки на стороні цих людей, тому їм потрібно навчитися читати знаки долі . Нічні світила не залишать їх у біді. Особисті інтереси дисонуватиме з тим, чого від Риб чекають оточуючі. Проте представникам цього Знаку вдасться прожити цей тиждень так, як хочеться ним самим.