Любовний гороскоп на тиждень із 17 по 23 січня: приготуйтеся до початку нового сезону кохання, який пройде під впливом активної енергетики Урану

Вплив планети є різним для кожного знаку Зодіаку, тому й тиждень буде різним для кожного з нас. Це ідеальний час для зміцнення духовного зв’язку з близькими людьми та для пошуку другої половинки.

Овен

Наступний тиждень буде вдалим для романтичних та чуттєвих Овнів, які перебувають у пошуках. Для інших є одна важлива умова – спокій та розміреність. Якщо лаятись із близькими людьми, можуть виникнути проблеми в інших сферах. Доброта та поступливість допоможуть заіскритися від щастя. Також Уран допоможе залікувати душевний біль.

Телець

У любовній сфері Тельців може вийти абсолютно все. Дуже сприятливими будуть спільні поїздки із родичами та другою половинкою. Якщо кудись поїхати на самоті, можна знайти кохання в іншому місті чи країні. Уран влаштує все найкращим чином. Головне — зробити так, щоб робота не висмоктувала з Тельців усі сили, інакше на любов енергії та часу просто не вистачить.

Близнюки

Цього тижня Близнюкам вдасться знайти своє призначення. Разом з таким осяянням їм вдасться зрозуміти, чого вони хочуть у сфері кохання. Цілком можливо, що планети та зірки допоможуть Близнюкам знайти правильний вектор у майбутньому розвитку. Усім, хто перебуває у стосунках, астрологи радять вигадати, чим порадувати другу половинку. Можливо, настав час здійснити спільну мрію.

Рак

Ракам цього тижня варто користуватися оберегами для сім’ї. Час буде важливим, але непростим. Уран прискорить наближення змін, тому доведеться підлаштовуватися до подій. Любовна тема хвилюватиме представників Раку найчастіше. Усім, хто поки що самотній, астрологи радять приділити увагу собі, побалувати своє его, розібратися зі своїми бажаннями та внутрішніми протиріччями.

Лев

Леви можуть цього тижня зустрітися з хамством з боку оточуючих. У зв’язку з цим важливо навчитися правильно відповідати на подібну поведінку, щоб не зруйнувати своє біополе. Реактивна поведінка може сильно зіпсувати настрій людям даного знаку та позбавити їх удачі у коханні. Усім, хто у стосунках, краще не забувати про переваги та бажання партнера.

Діва

Настрій Дів цього тижня зміниться на краще. Виною тому активний Уран. Астрологи радять приготуватися до того, що захочеться більше дружнього спілкування, а потім ідеального романтичного побачення при свічках. Також може виникнути бажання відвідати людне місце. Зараз не можна сумувати.

Терези

Зірки обіцяють чуттєвий та яскравий період для всіх, хто вміє тримати при собі негативні емоції та не демонструвати їх оточуючим. Терезам під силу буде оминути будь-які перешкоди. Достатньо лише вірити в себе і залишатися сильними.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи радять не розслаблятися і не втрачати хватку. Особливо це стосується тих, хто знайшов нового партнера. Скорпіонів на цьому тижні можуть втягнути у токсичні стосунки. Можливі зради з боку оточуючих. Людям цього знаку важливо бути пильними і робити все можливе, щоб удача працювала на них.

Стрілець

Настав час включити інтуїцію. У питаннях кохання вона буде вкрай корисною. Це стосується як тих, хто перебуває у міцних стабільних стосунках, так і тих, хто тільки у пошуках. Спроби здивувати партнера можуть вилитися в неприємності, а от спокійні вечори для двох – те, що лікар прописав.

Козеріг

Астрологи радять не захоплюватися плітками. Не треба обговорювати інших людей у ​​них за спиною, хоч би яким спокусливим це здавалося. Важливо помічати в людях позитивні сторони, а не ритися в їхніх недоліках. Цей тиждень краще провести тихо, затишно та по-сімейному. Уран вийшов із тіні, тому можна очікувати сприятливих змін у сфері кохання.

Водолій

Приваблювати бажане у любовній сфері Водоліям допоможе сила позитивного мислення. Дуже важливо зберігати оптимізм та заражати їм усіх довкола. Людей цього знаку чекає ідеальний час для побачень, романтики та любовних зізнань. Можна сміливо намагатись перевести стосунки на новий рівень. Активний Уран допоможе отримати те, що хочеться, але сидіти не варто. Настав час діяти.

Риби

Рибам терміново потрібно позбавлятися негативних програм. Інакше любовні та дружні стосунки зійдуть нанівець і перестануть приносити радість. Уран може спровокувати Риб на непередбачувані вчинки – наприклад, на спонтанні зізнання у коханні. Нічого хорошого з цього не вийде. Не найкращим вибором будуть і службові романи.