Любовний гороскоп на тиждень із 6 по 12 грудня: зараз як ніколи актуальним є закон бумерангу

Любов править світом, тому любовний гороскоп можна вважати найголовнішим серед інших. Поради астрологів направлять вас вірним шляхом у цей відрізок часу.

Для залучення щастя в амурній сфері експерти радять пам’ятати про те, що зараз як ніколи актуальним є закон бумерангу. Намагайтеся робити для своєї другої половинки більше добра, щоб це добро поверталося вам сторицею. Те саме стосується і стосунків, що тільки зароджуються.

Овен

Овнам для досягнення високих результатів у коханні необхідно стати мудрішим. Для цього доведеться обминути пастки, які заважають якнайшвидшому духовному зростанню. Астрологи рекомендують якнайшвидше позбутися негативних емоцій і досягти внутрішньої гармонії. Щоб стати привабливішим, варто відпочити від рутини, взяти пару додаткових вихідних. Велику користь принесуть поради старших.

Телець

Тельці мають помірну емпатію, але цього тижня зірки посилять її в рази. У цього є свої плюси та мінуси, тому доведеться навчитися бачити їх усі. Що стосується життя Тельців в цілому, то їм потрібна рівновага та баланс у всьому.

Так любовний успіх їх не залишить у потрібний момент. В амурних питаннях можна і навіть слід прислухатися до внутрішнього голосу. У складних ситуаціях близька людина зрозуміє та підтримає Тельців.

Близнюки

Якщо партнер засуджуватиме і критикуватиме Близнюків без мети, то це буде вказувати на те, що настав час тимчасово дистанціюватися і вирішити для себе, чи варто продовжувати такі стосунки. Для зміцнення біополя та підвищення привабливості Близнюкам варто розпочати боротьбу зі шкідливими звичками. Для того, щоб змінити життя, доведеться змінити себе.

Рак

Ракам доведеться виявляти лідерські риси у коханні. Можливо, доведеться спрямовувати себе та свою кохану людину за вірним вектором. Найактуальнішим це буде наприкінці тижня. У самотніх Раків настає сприятливий час для спілкування та знайомств.

Лев

Цього тижня чесність і відкритість Левів допоможуть їм справити правильне враження на будь-кого. Головне — не перегинати, перетворюючи чесність на прямолінійність. Леви будуть схильні до спонтанності, тому їм варто бути трішки обережнішими. Якщо друга половинка не буде згодна з їхніми ідеями, то не потрібно насідати надто сильно.

Діва

Корисним для Дів та для зміцнення стосунків у парі стане спільний творчий процес. Дівам та їхній другій половинці вдасться вирішити разом складні життєві проблеми та завдання. Вільним Дівам теж важливо виявляти креативність у всіх сферах. Головне – уникати спілкування з неприємними людьми.

Терези

Цього тижня зірки і планети не даватимуть Терезам достатньо енергії, тому доведеться шукати їх в інших місцях. Цим людям варто пам’ятати про свої зодіакальні джерела сили. Вони допоможуть наповнитися силою та впевненістю, що у коханні приноситиме велику користь. Терезам як повітря зараз потрібна любов до самих себе та впевненість. Такі Терези зможуть привернути увагу протилежної статі.

Скорпіон

Комфортна обстановка, приємні вечори, цікаве дозвілля і менше негативу: ось найкращий рецепт любовного щастя для Скорпіонів. Ще для збереження та збільшення привабливості Скорпіонам варто краще висипатися. Хороше самопочуття допоможе набути впевненості та приваблювати захоплені погляди.

Стрілець

У небезпечний суботній день 11 грудня необхідно надати час своїм потребам. Можна зайнятися хобі, щоб добре відпочити. У небезпечного аспекту Венери та Плутона для Стрільців буде й позитивна сторона — він допоможе розв’язати кармічні вузли. Любовна сфера цього тижня може відійти на другий план, але ближче до вихідних вона вимагатиме певної уваги Стрільців.

Козеріг

Цей тиждень чудово підходить для саморозвитку. Якщо Козероги зможуть подивитися на світ під іншим кутом, то матимуть багато корисних знань, які згодом зможуть використати для залучення любові, створити враження на оточуючих людей.

Водолій

Не виключено, що нічні світила допоможуть Водоліям виконати їхні заповітні бажання. Це стосується всіх сфер життя – і любові, зокрема. Щоб ці бажання виконувалися швидше, треба пам’ятати про поради експертів. Всім Водоліям, які вже у стосунках, варто сфокусуватися на допомозі другій половинці. Кохана людина обов’язково гідно оцінить це.

Риби

Сімейним Рибам необхідно якнайшвидше позбутися речей, які крадуть енергію в будинку. Це допоможе їм досягти гармонії у стосунках, підвищити радість, що отримується від спільних справ. Про такі періоди кажуть: «На війні всі засоби добрі». На любовному фронті зараз справді потрібно боротися за своє щастя, використовуючи будь-які методи.