fbpx

Любовний гороскоп на тиждень із 8 по 14 листопада: настає сприятливий тиждень для романтичних пригод

Подолати труднощі простіше, знаючи все про розташування зірок. З щотижневим любовним гороскопом ваше особисте життя заграє яскравими фарбами, стосунки стануть міцнішими, а багато проблем вдасться обійти стороною.

Цього тижня астрологи радять усім нам слідувати магічним законам кохання, щоб не збитися з курсу і не втратити те, що ми вже маємо. Це буде чудовий час для амурної активності, але не 10 числа. Цього дня буде багато негативної енергії від з’єднання Меркурія та Марса – двох вічних супротивників.

Овен

Настає сприятливий тиждень для романтичних пригод. Зірки налаштовані так, що будь-яку справу Овни зможуть перетворити на чудовий спосіб зміцнення стосунків із коханою людиною. Спільне вирішення проблем піде на користь тим, у кого стосунки переживають не найкращі часи. Також важливо пам’ятати про те, що зараз головним ворогом стосунків стануть ревнощі.

Телець

На початку тижня Тельці будуть мати любовні проблеми та негаразди. Позбутися їх і досягти благополуччя допоможуть слова-паролі. Нічні світила допоможуть подолати будь-які перешкоди у стосунках або на шляху до нового кохання. Тельцям важливо лише вірити та не піддаватися емоціям. Потрібно вірити в себе і частіше звертатися по любовну пораду до тих, хто ніколи не відмовляє: батькам, друзям.

Близнюки

Ситуація у коханні для Близнюків може бути нестабільною, що загрожує цим людям порцією інтриг та проблем. Астрологи радять перевірити, чи все гаразд на любовному фронті. Чи не затаїла друга половинка образу, чи не залишилися не виконаними обіцянки. Цього тижня потрібно позбавитися образ і склеїти всі тріщини.

Рак

Ракам варто побоюватися злих та токсичних людей. У особистому житті Раків починається час змін. Не варто переживати через дрібниці. Навіть якщо амурні обставини будуть складатися не на користь Раків, завжди можна взяти паузу, побути на самоті. Починається час, коли можна вільно робити вибір, не побоюючись за наслідки.

Лев

Головним любовним завданням Левів цього тижня стане пошук балансу між роботою та стосунками. У стосунках важливо бути уважнішими до людини поруч, відстежувати її настрій, не допускати сварок. Уважність і турбота важливі підтримки гармонії.

Діва

Астрологи попереджають Дів про те, що в їхньому житті може з’явитися любовна драма. Не має значення, хто винен і чому стосунки дали тріщину. Головне, що ще є шанс запобігти фатальним подіям. Дівам варто проявити мудрість і навчитися керувати своєю енергією, щоб не втратити успіх у коханні. Середина листопада — час, коли нерозсудливість карається.

Терези

Терезам варто зайнятися духовним розвитком. Тимчасові проблеми в амурних справах можуть настати через емоційну нестабільність. Якщо Терези продовжать копатися в собі і страчувати себе за минулі помилки, то ще більше закопаються в проблемах. Самотніх Терезів чекає щось більше, ніж просто нові стосунках.

Скорпіон

Скорпіонам варто пам’ятати про магію слова. Якщо їм хочеться удачі та успіхів у коханні, доведеться забути про лайки та слова типу «один», «самотність», «невдача». Інтуїція Скорпіонів на цьому тижні працюватиме на повну силу, що вплине на здатність передбачати майбутні події і впізнавати характер потенційних партнерів. Сімейним Скорпіонам варто частіше бути поруч із близькими.

Стрілець

Цим людям у коханні варто проявити сміливість та наполегливість. У такому разі щастя не змусить довго чекати. Сімейних представників Знаку теж чекають захоплюючі та позитивні події — треба ділитися оптимізмом із близькими людьми та бути готовими прийти на допомогу. Астрологи вважають, що зірки та планети допоможуть Стрільцям цього тижня розпізнати та виправити кармічні помилки, у тому числі й любовні.

Козеріг

Козерогам, які зараз мають якісь труднощі в особистому житті або в процесі пошуків другої половинки, вдасться виправити становище. Наприклад, можна спробувати зробити перестановку меблів. Це налагодить гармонію і дозволить позбутися навіть проблем зі здоров’ям. Наприкінці тижня самотніх Козерогів понесе до нових берегів, що, можливо, викликає страх перед майбутніми змінами.

Водолій

Планети і зірки в гармонії, так що просто злочинно не поринути в безодню романтики і почуттів. Водоліям зараз ніщо не зможе перешкодити бути щасливими. Це стосується як тих, хто вже у стосунках, так і тих, хто тільки на стадії пошуків кохання. Усім, хто шукає кохання, треба перемогти страх.

Риби

Цього тижня зірки та планети дадуть старт любовним змінам. Астрологи радять представникам цього знаку зайняти роль спостерігачів. Нічні світила допоможуть відкрити завісу таємниці, що приховує майбутнє. Це означає, що Рибам можна спробувати отримати відповідь на будь-яке хвилююче питання. Сімейним та закоханим Рибам краще не втручатися у життя близьких.

Фото – Анни Березюк

You cannot copy content of this page