fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 1 по 7 листопада: Початок листопада загрожує не тільки щасливими змінами, але і деякими небезпеками

У любовній сфері переважатиме гармонія, любов і тепло. Сім’я, значна частина рідних і близьких буде підтримкою для багатьох з нас на цьому тижні. Вони будуть надавати емоційну підтримку в складні періоди. Але будуть і напружені моменти, в яких астрологи радять використовувати дихальні вправи, щоб набратися сил.

Овен

Овнам дуже пощастить у пошуках другої половинки. Самотнім представникам Знаку потрібно якомога частіше знайомитися, бути активними. Якщо ви цього не зробите, то не зможете знайти любов. Адже вода не тече під лежачим каменем, особливо зараз. Після знайомства важливо перевірити сумісність любові, щоб не наламати дров і не розчаруватися. Овнам, які перебувають у стосунках, варто серйозно задуматися про спільне майбутнє.

Телець

Телець повинен серйозно ставитися до питань любові. Вони зможуть перетворити стосунки в казку. У середині тижня астрологи радять зупинитися і подумати про життя – чи задоволений Телець всім, що відбувається, чи є людина поруч з ним ідеальним партнером. Що стосується спілкування з людьми в цілому, то в період з 1 по 7 листопада людям цього Знака слід остерігатися енергетичних вампірів.

Близнята

Не виключено, що на цьому тижні в питаннях любові Близнюків почне підводити шосте чуття. По можливості краще спиратися на здоровий глузд і шукати підтримки у найближчих людей. Вони зможуть дати дуже важливу і ненав’язливу пораду. Самотнім Близнюкам зірки не готові допомогти, тому краще зосередитися на роботі і бізнесі.

Рак

Раки – одні з найбільших щасливчиків на планеті. На початку листопада не потрібно говорити про свої любовні плани стороннім. Якщо ви тримаєте всі плани в таємниці, вони, швидше за все, збудуться. Астрологи радять в кінці тижня трохи пригальмувати і зосередитися на любові, відпочинку, розвагах, забуваючи про роботу.

Лев

Левів чекає дуже напружений тиждень. Ці люди є представниками так званих фіксованих знаків Зодіаку, тому до інших і до другої половинки слід ставитися з повагою, з тактом. В іншому випадку можна нажити нових ворогів і зруйнувати існуючі стосунки. 5-6 листопада можна влаштувати вечір кохання: відправитися на побачення або влаштувати романтичну зустріч вдома.

Діва

У житті типових Дів настануть зміни. Це може бути можливість вивести стосунки з партнером на новий рівень або нову любов. Прийдуть нові почуття або з’являться нові перспективи. На хвилі шаленого любовного успіху слід боятися заздрісних людей. Збільшити удачу в любові Дівам допоможе яскравий образ.

Терези

Терези – одні з найщасливіших людей в любовній сфері на початку листопада. Вони не повинні боятися дрібних любовних конфліктів, так як можуть поліпшити енергію. Ми повинні боятися недовіри і брехні. Цього разу краще подарувати приємні заняття – любов, знайомства, спільні покупки. Головними темами тижня для сім’ї Терезів є дім, затишок і гармонія у стосунках.

Скорпіон

Скорпіони є одними з найромантичніших і люблячих знаків Зодіаку. З ними непросто, але на цьому тижні вони зможуть налаштувати свої стосунки на правильну хвилю. Настав час будувати стосунки з протилежною статтю. Зірки дають зелене світло знайомствам. Кожен, хто шукає серйозних стосунків, повинен включати судження. Це найкращий час для любовних пригод і романтики.

Стрілець

Стрілець на початку тижня може посваритися і конфліктувати в сім’ї і в стосунках. Три простих обряди допоможуть вам швидко перейти до примирення. З 5-го листопада позитивна Венера допоможе стабілізувати ситуацію в любовній сфері. Щастя буде текти, як річка, а зірки забезпечать Стрільцям удачу. Головне – виділити час для спільного планування майбутнього. Стрільців чекають нові можливості, великий любовний успіх.

Козеріг

Козерогам варто звернути увагу на свій темперамент, підкреслюючи його сильні і слабкі сторони. Кожен, хто діє відкрито і активно, повинен трохи тримати своїх коней. Тим, хто надмірно обережний в любовних справах, навпаки, краще натиснути на газ. Козероги можуть навести порядок у вже існуючих стосунках. Для цього потрібно перестати сперечатися з коханою людиною.

Водолій

Водолій виграє від зміни декорацій, але для початку потрібно накопичити позитивну енергію. На початку листопада Водолії будуть в своїй стихії: на цьому тижні їм потрібно спілкуватися, відвідувати нові місця, ходити в гості. Люблячих представників Знака чекають великі успіхи у спробі перевести стосунки на новий рівень.

Риби

Початок листопада для Риб – найкращий час для любовних подвигів. Знайомства, відновлення старих стосунків, зміцнення духовного зв’язку з партнером – все це пройде з вибухом. Для того, щоб удача стежила за цими людьми, вони повинні використовувати щоденні вправи для підвищення настрою і впевненості в собі. Особи протилежної статі будуть в захваті від Риб. Це ідеальний час.

You cannot copy content of this page