Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня

Астрологи радять не зациклюватися на невдачах, щоб залишатися позитивними і готовими до нових стосунків. Любов вимагає сміливості, особливо в цей яскравий і позитивний період.

Овен

Настає дуже романтичний час для людей цього знаку. Стосунки будуть відмінно складатися, причому не тільки з другою половинкою, але і з друзями і родичами. Щоб в сім’ї і в будинку було ще більше позитивної енергії, експерти радять зробити обкурювання травами. В цілому Овни не будуть відчувати нестачу в спілкуванні.

Телець

Планети активізують сильні риси Тельців, допоможуть їм стати найкращою версією себе. На життєвому шляху ці люди можуть зустріти неприємності в особі пліткарів. Успіхи у протилежної статі будуть багато в чому залежати від бажання і настрою Тельців. Астрологи вважають, що Сатурн на цьому тижні дасть Тельцям більше харизми і чарівності.

Близнюки

Близнюкам буде везти в любові, проте тим, хто знаходиться в пошуках, варто пам’ятати про високу ймовірність зустріти на своєму шляху енергетичного вампіра їх варто навчитися визначати. Це допоможе не допустити помилки при виборі партнера. Кінець тижня може вилитися для Близнюків любовними переживаннями, розчаруваннями та інтригами.

Рак

Ракам варто почати тиждень з наведення порядку. Це допоможе гармонізувати свідомість і привести в порядок думки, що в любовній сфері неймовірно важливо. Жінки цього знаку захочуть романтики, а чоловіки будуть прагнути до швидкого розвитку подій. І тим, й іншим варто бути гранично чесними зі своїми супутниками, щоб не руйнувати довіри.

Лев

Для того, щоб Левам щастило більше в любові, на цьому тижні важливо позбутися від заздрості, образи і злості. Світлим і позитивним Левам Всесвіт допоможе зробити мрії реальністю. Поруч зі Левам на цьому тижні з’явиться той, кого вони на повному праві в майбутньому зможуть назвати своїм другом або другою половинкою. Це час доленосних зустрічей. Важливо заводити нові знайомства.

Діва

У Дів минулого тижня могли початися проблеми в шлюбі і в любові в цілому. Одиноким Дівам астрологи радять поки що не поспішати зі зближенням: нехай спочатку народиться і зміцниться дружба. Далі вона вже переросте в любов. Трохи терпіння і витримки Дівам зараз точно не завадить.

Терези

Терезам на цьому тижні вдасться взяти контроль над своїм життям, в тому числі і в сфері любові. Також їм варто ознайомитися з важливими хитрощами, які дозволять формувати події самостійно, не чекаючи, поки Всесвіт зволить допомогти. Сімейним представникам знаку зірки пророкують великі проблеми, які легко можуть бути вирішені і які дадуть їм їжу для роздумів. Самотнім Терезам можна сміливо починати стосунки.

Скорпіон

Астрологи зазначають, що Скорпіони можуть зустріти на своєму шляху важливу людину. Є теорія, згідно з якою ми нікого не зустрічаємо випадково. Люди цього знаку з 11 по 17 жовтня можуть зустріти того, з ким у них буде неземний зв’язок. Головне – не захворіти любовною прихильністю, адже вона може штовхнути їх на божевільні вчинки заради мнимого щастя. Астрологи радять контролювати свої почуття.

Стрілець

Всім Стрільцям, які тільки що почали нові стосунки, не варто дозволяти другій половинці виходити за окреслені межі. Тим, хто в пошуках любові, вдасться зробити важливий крок вперед, сподобатися комусь. Стрільці і так входять в список найяскравіших знаків Зодіаку, але на цьому тижні в них закохатися простіше подвійно. Зараз важливо не переступати через свої бажання і дозволити собі захопитися тією людиною, яка подобається.

Козеріг

Козерогам, які хочуть перевести стосунки на новий рівень і затіяти весілля, краще спочатку перевірити сумісність в шлюбі. Можливо, це не найкраща ідея. Самотні люди цього знаку на цьому тижні можуть змінити свої смаки і захопитися тим, кого раніше попросту обійшли б стороною. Можлива різка зміна поглядів, яка зробить з Козерогів інших людей і відкриє перед ними незнайомі грані любові.

Водолій

Водоліям для того, щоб знайти удачу в любові, варто увійти в стан потоку. У ньому буде простіше приймати рішення і знаходити мотивацію. Любов потребує нестандартного підходу. Сімейним представникам знаку астрологи радять зробити так, щоб стосунки в рівній мірі влаштовували обох партнерів і щоб ні у кого в парі не виникло відчуття, що один робить більше, а інший менше.

Риби

Кращий друг Риб в любові зараз – енергія оптимізму. Потрібно навчитися бути позитивними і добрими, чуйними і відкритими. Рибам на цьому тижні вдасться перевести стосунки на більш високий рівень. Цей тиждень підходить для радикальних змін у долі. Іншого шансу в найближчі місяці може не бути. Активний Сатурн покаже всі недоліки у стосунках, дозволивши знайти розумне рішення.