fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 12 по 18 липня: астрологи розповіли, як і чим зірки допоможуть знакам Зодіаку в середині липня

Овен

Для того, щоб удача в любові не покидала Овнів навіть в найбільш несприятливі дні, наприклад, 13 липня, їм варто позбутися поганих спогадів. Це допоможе їм стати більш оптимістичними і яскравими. Не потрібно говорити з людьми про те, що може змусити їх сумувати.

Телець

У період з 12 по 18 число першорядну важливість буде грати настрій Тельців. Це найголовніше, оскільки люди зможуть відразу зрозуміти, що поруч з Тельцями вони отримають заряд позитиву. Це буде відмінний час для пошуку другої половинки.

Близнюки

Не виключено, що на початку тижня у Близнюків все піде шкереберть. Це не означає, що потрібно гнівити долю і переставати шукати любов. Варто сподіватися на закон тяжіння. Можливі випадкові зустрічі, які змінять абсолютно все. Тим, хто вже в стосунках, краще присвятити цю суботу другій половинці.

Рак

Зірки на боці цих людей, тому вони можуть знайти нову любов або зміцнити вже існуючу. У сім’ї можуть відбуватися сварки, але при використанні спеціальних змов вони не стануть переростати в щось більш небезпечне. Найкращий час для романтики – вихідні.

Лев

Перше, про що варто задуматися Левам, – очищення карми. Потрібно попросити вибачення у тих, кого вони образили, і намагатися робити більше добрих справ. За це зірки подарують Левам удачу в любові, допоможуть їм знайти другу половинку або зміцнити стосунки, створені раніше. Всесвіт буде щедрий до Левів.

Діва

У самотніх Дів очікуються раптові знайомства. Розмова з особами протилежної статі може початися в будь-якому місці, в будь-який час. Потрібно бути готовими до романтичного спілкування. Астрологи радять Дівам бути собою.

Терези

У Терезів на цьому тижні буде дуже розвинена емпатія, що може бути небезпечним. Так, ці люди стануть краще розуміти оточуючих, легше визначати хороших і поганих людей, що буде корисним в любові. Однак вміння відчувати чужий настрій може їх засмутити, змусити переживати чужий негатив, смуток.

Скорпіон

Скорпіони будуть улюбленцями долі. Всім, хто знаходиться в пошуках любові, зірки і планети допоможуть легше заводити нові знайомства. Перед початком нових стосунків краще перевірити любовну сумісність, тому що далеко не всі люди підходять на роль ідеального супутника.

Стрілець

Стрільцям можна буде почати нове життя, змінити своє ставлення до любові. На щастя їх приведе вміння аналізувати свої минулі вчинки. Починається дуже важливий період, коли любовні ризики можуть призвести до великих проблем. Цим людям варто бути обережнішими.

Козеріг

Козероги на цьому тижні можуть дуже сильно втомлюватися через роботу і різні негаразди. Медитація для зняття втоми допоможе їм повернутися в звичний стан і досягти успіху в любовній сфері. З’явиться бажання і можливість для романтики, знайомств. Важливо не перевантажувати себе справами.

Водолій

Водоліям в період з 12 по 18 липня варто якомога менше спілкуватися з знаками Зодіаку з негативною енергією. Такі люди можуть породжувати в їхній свідомості невпевненість, яка в любовній сфері рівноцінна достроковому програшу. Складні любовні рішення краще приймати поодинці.

Риби

Зірки і планети пробудять в Рибах Анахату – серцеву чакру любові. Представники даного Знака, на думку астрологів, стануть на цьому тижні одними з найбільших везунчиков в амурних справах. Вони зможуть перевести стосунки на новий рівень або знайти нову любов.

You cannot copy content of this page