fbpx
Гороскоп

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня: когось чекає нове кохання, а когось відновлення старих стосунків

Цього тижня астрологи пропонують підключитися до енергії Сонця. Сонце – головна рушійна сила гороскопу, яка символізує людське «Я», відповідає за внутрішній потенціал, активність, самовпевненість, а також дозволяє виявляти найкращі риси характеру. Сонячна активність допоможе досягти успіху в любові, зважитися на сміливий крок і залагодити особисті проблеми.

Овен

Самотніх Овнів може захопити запаморочливий роман. Зірки обіцяють зустріч зі спорідненою душею. Такому союзу точно не буде загрожувати нудьга. Тим, хто вже щасливий у відносинах, належить поламати голову над примхами і загадками партнера, але зате потім спілкування стане легше, простіше і приємніше. Астрологи радять продемонструвати готовність до компромісу – це принесе приємні зміни.

Телець

Вільним Тельцям зірки принесуть симпатію до тих, хто може дуже сильно відрізнятися від них за темпераментом і хто для залучення уваги скористається дратівливими методами. Але як тільки вийде познайомитися з людиною ближче, з’явиться шанс побудувати щасливі відносини. Тельцям в стосунках гороскоп обіцяє багато суперечок, особливо якщо вони будуть закручувати гайки і вимагати від партнера неможливого.

Близнюки

Близнюки на цьому тижні можуть неправильно оцінити свої почуття і прийняти задоволення від спілкування за щось більше. Очікується нове знайомство, яке сильно урізноманітнює звичне життя, розважить і навіть підвищить самооцінку, але грати в любов з цією людиною – небезпечно, особливо якщо поруч уже є партнер. Не варто давати туманні натяки і грати на почуттях інших, ефект бумеранга не змусить себе довго чекати.

Рак

Самотніх Раків чекає легка закоханість в людину, яка є їх повною протилежністю. Можливо, якісь несподівані дії цієї людини не просто здивують, а схвилюють почуття і змусять змінити свою думку про неї. Роман імовірний, але не відразу, а через кілька місяців, присвячених самокопанню і сумнівам. Ракам, у яких вже є друга половинка, зірки віщують зміни: є шанс побачити в партнері риси, які оновлять почуття і стануть причиною нових планів на життя.

Лев

Вільних Левів на цьому тижні приверне хтось, про кого точно не можна сказати «зануда». Великий шанс, що людина-хамелеон привнесе в сірі будні багато приємних вражень, але вона виявиться незбагненною, недоступною і незрозумілою, і навряд чи її наміри будуть серйозними. Левів в шлюбі чекає багато нового і різного. Загальна картина виявиться швидше позитивною і надихне на нові подвиги в ім’я любові.

Діва

Діви на цьому тижні будуть буквально уникати представників протилежної статі, відчуваючи щось на зразок гидливості. Це будуть підказки інтуїції про те, що довіра зараз загрожує неприємностями. Щоб уникнути зайвих проблем, астрологи радять звести спілкування до мінімуму і зайняти вичікувальну позицію: життєва мудрість разом з інтуїцією допоможуть уникнути неприємних наслідків.

Терези

Терезів тиждень порадує знайомством з тим, хто привнесе в їхнє життя новизну і легкість, змінить якісь внутрішні установки і позбавить від рефлексії, яка заважає жити. Таке спілкування може стати початком нового роману, особливо якщо серце вільне. Тим, хто не збирається йти від коханої людини, зірки пророкують вдалий тиждень, коли в життя увірвуться події, що визначають майбутні, а також зміни, які ще більше зблизять закоханих.

Скорпіон

Самотні Скорпіони на цьому тижні можуть наблизити до себе того, за ким цікаво спостерігати. Ймовірно, це допоможе весело провести час, але закінчитися це може зовсім несподівано. Скорпіони в серйозних відносинах стануть дресирувати кохану людину, відчувати на ній психологічні прийоми і підштовхувати до того, від чого партнер свідомо закривається. Астрологи радять подарувати щось в нагороду за такий психологічний натиск.

Стрілець

На цьому тижні Стрільці можуть різко змінити своїй натурі і змінити поведінку щодо протилежної статі. Не виключено, що зміна ролей підштовхне до нового роману з людиною-антагоністом. Щасливі і закохані Стрільці можуть зважитися на кардинальні зміни у відносинах, особливо якщо в них немає колишньої пристрасті. Найголовніше – не доводити справу до розриву або зради.

Козеріг

Козероги з розбитим серцем можуть ініціювати відновлення відносин з колишнім партнером по незалежних від обох причин. Не виключено, що спілкування з колись близькою людиною подарує хвилини спокою і надію на щасливе майбутнє. У той же час одружених Козерогів чекає тиждень, коли про себе дадуть знати помилкові страхи і імпульсивні емоції. Астрологи радять тримати себе в руках і не перевіряти відносини на міцність.

Водолій

Представникам Водолія зірки пророкують зустріч з людиною, яка ідеально підходить по духу і темпераменту. Є ймовірність, що це буде любов з минулого життя. Зірки обіцяють захоплюючий тиждень з великими перспективами на майбутнє. Тим, хто вже встиг знайти своє щастя, належить дізнатися про партнера багато нового: познайомитися з тією стороною особистості людини, яку вона чомусь ховає, виявити її наміри і страхи, яких вона соромиться.

Риби

Астрологи не радять Рибам заводити роман на зло комусь. Не варто грати почуттями оточуючих, провокувати ревнощі, стверджуватися за чужий рахунок. Влаштувавши особисте життя на зло комусь, можна надати собі ведмежу послугу і притягнути до себе витончені проблеми. Закоханим Рибам варто тримати себе в руках і не реагувати на глузування партнера, а також не затівати суперечки, щоб довести свою перевагу, інакше тиждень пройде в дуже неприємних і обвинувачувальних діалогах.

You cannot copy content of this page