Любовний гороскоп на тиждень з 14 по 20 вересня: Астрологи розгадали таємні підказки зірок і поділилися своїми рекомендаціями про те, як досягти щастя в особистому житті в середині вересня всім представникам зодіакального кола

Овен

Вплив планет на цьому тижні підвищить градус дратівливості, що стане причиною конфліктів в любовному союзі. Найприкріше, що посваритися зараз можна через дрібниці. Це не кращий момент для колючих жартів і надлишкової критики партнера.

Астрологи рекомендують трохи відволіктися від проблем і подумати на тему того, як підтримати гарний настрій у себе і кохану людину. Інакше є ризик втратити не тільки взаєморозуміння, а й віру в себе.

Телець

Зірки вказують на наявність рамок, які будуть стримувати Тельців в їх бажаннях й ініціативах. Негативний вплив планет може перешкодити досягненню повної близькості з партнером, що негативно позначиться і на настрої, і на відносинах. Оскільки відмовитися від справ сердечних навряд чи вийде, астрологи радять усунути перешкоди самостійно, позбувшись від того, що заважає розвитку гармонійних відносин: це можуть бути старі образи, недомовленість, ревнощі. Тільки після цього вийде зітхнути спокійно і зайнятися іншими справами.

Близнюки

На цьому тижні зірки схиляють Близнюків в бік романтичних бажань. Астрологи попереджають, що успіхи в особистому житті можуть чергуватися з любовними драмами, тому пильність і передбачливість не завадять навіть в найбільш звичайних і банальних речах. У романтичній сфері деякі рішення найкраще приймати на холодну голову. Це допоможе позбутися від надлишкових ілюзій і хвилюючих очікувань.

Рак

В середині вересня представники Рака можуть відчути себе головними героями любовного роману: всі світлофори будуть зеленими, навколишні – нехарактерно привітні, а кохана людина – романтична і щира. А все тому, що Раки на цьому тижні щасливі і в житті, і в стосунках з протилежною статтю. Всесвіт навколо на 7 днів стане доброзичливим. Залишається тільки радіти і купатися в любові.

Лев

Тепло людського спілкування зігріє Левів в ці осінні дні, які багато ризикують провести в меланхолії. На тижні з 14 по 20 вересня у Левів зросте здатність розуміти людей, м’яко управляти ними і при бажанні навіть читати думки. Допоможе це як сімейним, так і одиноким Левам: їх магнетизм набуде великого розмаху, тому варто бути обережнішими при спілкуванні з оточуючими – не варто давати помилкову надію людям, з якими пов’язує тільки дружба.

Діва

Одиноким Дівам може здатися, що вони занудьгували по жарким літнім дням. Але насправді Діви будуть сумувати за теплим почуттям, якими наповнені любовні відносини. Все, що потрібно – не замерзати в очікуванні, прийшов час вийти і відправитися на пошуки того, хто зможе зрозуміти, уважно вислухати і заспокоїти хвилювання в душі. Сімейних Дів чекає безліч подій, які зміцнять відносини: почуття загостряться, спілкування стане легше, а суперечливі моменти буквально розчиняться в повітрі.

Терези

Астрологи попереджають: очікується час краху ілюзій в особистому житті. Терезам тиждень принесе шанс безтурботно насолоджуватися життям і ніжними почуттями, забувши про всі умовності і проблеми. Зірки налаштовують на позитивне мислення, щирість почуттів і деяку легковажність – цей рецепт допоможе відчути себе щасливими без жодних причин. Терези, які піддадуться негативу й підозріливості, ризикують втратити відмінну можливість і втратити внутрішній спокій.

Скорпіон

На цьому тижні ніхто з Скорпіонів не захоче навіть чути про прості шляхи. У романтичних стосунках вони будуть готові йти виключно обхідними шляхами і таємними стежками. Гороскоп застерігає від інтриг, змов і пліток – говорити з людьми, особливо з близькою людиною, слід чесно, відкрито, без натяків і посередників. Це єдиний спосіб прийти до розуміння і уникнути неприємних образ.

Стрілець

Представники Стрільця на цьому тижні зроблять крок назустріч новим відкриттям і змін в особистому житті, чим започаткують щасливу течію подій. Особливу увагу варто приділити партнеру: зірки підказують, що у нього є багато думок, суджень, принципів і намірів, які він ретельно приховує. Стати ближче допоможе щирий діалог, однак результат одкровень залежить від того, чи готові Стрільці прийняти кохану людину з усіма можливостями, що відкрилися «тайниками».

Козеріг

Любовний гороскоп не обіцяє Козерогам особливих несподіванок, зате дає шанс на те, що збудуться давні мрії. Це відмінний день для відновлення старих відносин. Є бажання зателефонувати колишньому партнеру? На цьому тижні можна це зробити, але головне – налаштуватися на добрий лад і не згадувати про минулі образи. Також тиждень вдалий для того, щоб підігріти цікавість коханої людини. Астрологи радять подумати про те, чим догодити другій половинці.

Водолій

Прийдешній тиждень не буде сприятливим для ніжних почуттів, але якщо у Водоліїв вийде налаштуватися на романтику, то це принесе їм багато щастя. Особливість тижня така, що головна складність – викликати зустрічний інтерес у партнера. Зірки попереджають про те, що кохана людина більшу частину часу буде зайнята своїми думками і розв’язанням злободенних проблем, тому дуже стане в нагоді впевненість в собі і тверде бажання заповнити собою чужі думки.

Риби

Головна порада астрологів для Риб на цей тиждень – бути щирими і чесними. Зовнішні обставини або внутрішні блоки можуть перешкодити Рибам відкрити свої почуття і думки другої половинки, що може привести до конфлікту або напруженого нерозуміння. Астрологи радять діяти по ситуації: якщо кохана людина буде ставити прямі запитання, не варто ухилятися, ображати почуття брехнею. Краще чесно і прямо сказати, що поки немає бажання обговорювати хворобливу тему.