Любовний гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: астрологи розповіли все про настрій зірок, а також про те, де ви зможете знайти любовну удачу в середині серпня

Овен

У Овнів, на жаль, може не вистачати сил на любовні пригоди. Це буде досить динамічний і непростий тиждень. Дихальна техніка Пранаяма допоможе змінити все на краще і знайти енергію, якої вистачить на любовні подвиги, знайомства і створення гарного настрою другій половинці.

Телець

Тельцям, особливо самотнім, варто навчитися розпізнавати людей з поганою енергетикою. Не потрібно відкривати своє серце кожному, хто проявить інтерес, тому що серед оточуючих можуть виявитися вельми токсичні особистості. Тим, хто вже в стосунках, краще оточити кохану людину турботою і увагою.

Близнюки

У любовних стосунках можливий невеликий і розлад. Можуть відбуватися невеликі, але виснажливі сварки, причому в основному з вини самих Близнюків.

Рак

Це буде дуже динамічний тиждень. Раки будуть на висоті і стануть залучати масу уваги протилежної статі. Дуже важливо пам’ятати про те, як різні Знаки Зодіаку висловлюють свої почуття. Це допоможе визначити, у кого з оточуючих є реальна симпатія і закоханість, а хто просто добрий і відкритий.

Лев

Левам варто користуватися захисними техніками, щоб уберегти свою енергетику від негативно налаштованих людей. На цьому тижні можуть бути неприємні зустрічі, які залишать Левів в замішанні. Саме тому краще проводити час поруч з перевіреними людьми, уникаючи нових знайомств.

Діва

У Дів починається вдалий час для любовних пригод, але важливо пам’ятати про обережність, адже астрологи не можуть точно сказати, яким буде результат того чи іншого знайомства.

Терези

У Терезів починається дуже сприятливий час для пошуків другої половинки, спільного відпочинку з близькими. Одиноким представникам Знака варто користуватися техніками залучення любові. Вони значною мірою прискорять процес здобуття щастя. Любовна сфера, без сумнівів, зараз найважливіша.

Скорпіон

Скорпіони – життєлюбні люди. Вони зможуть зарядити своїм оптимізмом оточуючих, що посприяє прискоренню пошуку любові. Астрологи радять цим людям ретельніше продумувати любовні плани.

Стрілець

За удачу в любові відповідають чакри людини. На цьому тижні чакри Стрільців будуть відкриті. Ці люди стануть випромінювати позитивну енергію, яка буде заражати все навколо. Це зробить представників даного Знака вкрай привабливими і чарівними.

Козеріг

Козерогам, на щастя чи на жаль, буде більше щастити не в любові, а в справах. Один з найбільш корисних життєвих навичок на цьому тижні стане вміння оперативно підлаштовуватися під зміни.

Водолій

Водоліям зірки в період з 16 по 22 серпня подарують багато удачі в амурних справах. Змінити життя на краще їм допоможе закон тяжіння думок. Важливо навчитися мріяти і більше думати про виконання мрії, не важливо, з якою сферою вона пов’язана – з любовною або фінансовою.

Риби

Одиноким Рибам доля не просто дасть можливість знайти другу половинку, а надасть вибір. Щоб вибрати правильно, варто скористатися ворожінням на перевірку любовної сумісності. Це дуже важливо, тому що можна поспішити і наламати дров.