Любовний гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня: це сприятливий час для знайомств і для спроб створити нові стосунки і перевести їх на більш високий рівень

Овен

У Овнів починається час, коли вони будуть на гребені любовної хвилі. З ними постійно хотітимуть знайомитися, вони виявляться в центрі уваги. Це можна використовувати в своїх цілях, але краще не поспішати. Перед початком нових стосунків краще перевіряти сумісність з тією або іншою людиною.

Телець

Щоб більше подобатися протилежній статі, Тельцям слід на цьому тижні боротися з занепокоєнням і підвищувати настрій. П’ять корисних технік в цьому плані стануть кращими помічниками. У хорошому настрої буде простіше провокувати людей на знайомства і простіше спілкуватися в цілому.

Близнюки

Близнюкам, які вже знайшли любов, бажано якомога більше часу проводити зі своєю половиною, дітьми та родиною в цілому. Це той час, коли близькі вимагають уваги.

Рак

Ракам варто перестати перетягувати на себе чужі проблеми. Якщо ці люди хочуть досягти успіху в любові, їм варто звільнитися від побічних і неприємних думок, переживань. Спокій і позитив дадуть їм привабливість і зроблять їх в рази продуктивніше при знайомствах і на побаченнях.

Лев

У житті самотніх Левів може з’явитися людина, пов’язана з ними кармою. Це буде не просто приємний знайомий, а той, хто був посланий долею. У любовній сфері тиждень обіцяє бути досить насиченим і цікавим.

Діва

У любовного щастя Дів на цьому тижні може бути багато ворогів. Вони будуть і у тих, хто самотній, і у тих, хто перебуває у стосунках або в шлюбі. Потрібно частіше користуватися прийомами енергетичного захисту. Так маніпулятори і токсичні люди не зможуть виявляти потужний вплив на їх біополе.

Терези

Терезам краще поменше спілкуватися з агресивними знаками Зодіаку, інакше вони ризикують набратися від них негативної енергії, яка геть знищить всю харизму. Спілкування з приємними людьми або усамітнення дасть Терезам можливість зберегти свою найпотужнішу природну чарівність і залишити відкритими всі любовні двері.

Скорпіон

Скорпіони можуть потрапляти в халепи і зустрічати на шляху труднощі в інших сферах, тому перед побаченнями або знайомством з людьми їм варто заспокоїть і поліпшить настрій. Скорпіонів чекає удача в любовній сфері, так що їм не варто сидіти склавши руки.

Стрілець

Стрільців на цьому тижні буде переслідувати удача в любові. Щоб значно підвищити свої шанси на успіх, їм варто користуватися практиками щодо залучення любові. Всім, хто вже встиг знайти другу половинку, астрологи рекомендують обдарувати близьку людину увагою і турботою.

Козеріг

В сімейного та любовного життя Козерогів чекають деякі негаразди на початку тижня 24 липня в серп. Справитися з ними їм допоможе здоровий глузд і логіка, адже вони відносяться до наймудрішим знаків Зодіаку. Головне – не поспішати з прийняттям рішень і йти на компроміси.

Водолій

Флірт, романтика, любов і спілкування з протилежною статтю в цілому допоможе Водоліям на цьому тижні підняти собі настрій. Всім, хто перебуває у стосунках, корисно буде вирушити у відпустку з коханою людиною.

Риби

Рибам варто закінчувати застарілі стосунки, проводити час на самоті. Якщо і знайомитися з кимось, то в інтернеті. Не потрібно поспішати і занадто швидко відкривати свою душу першому зустрічному.