Любовний гороскоп на тиждень з 2 по 8 травня

Овен

Ініціативні Овни цього тижня повинні злегка стримати свій запал. Цілком ймовірні приємні знайомства, але ймовірність їхня мінімальна. Нічні світила висвітлять в Овнах їхні найсильніші достоїнства, тому не треба буде вистрибувати зі штанів, щоб сподобатися людям. Тим, хто давно одружений, варто привнести у стосунки трохи новизни. Для підвищення привабливості можна змінити або скоригувати імідж.

Телець

Скромних Тельців небагато, але всім, хто є таким, корисно трохи розкріпачити себе цього тижня. Якщо людина затиснута і скута, а також занурена в проблеми, їй дуже складно будувати стосунки і знайомитися. Цей тиждень — найкращий період для того, щоб спробувати змінити себе. Тільці відносяться до закоханих Знаків Зодіаку , але цього тижня не можна дозволяти почуттям брати кермо влади в свої руки.

Близнюки

Близнюки на початку травня стануть сприйнятливішими емоційно, що може призвести як до позитивного результату, так і до негативного. Близнюки можуть стати ревнивішими. Астрологи рекомендують поки що відмовитись від суперечок та з’ясування стосунків із другою половинкою. Куди краще зараз сфокусуватися на роботі та справах. Потрібно бути обережнішими, тому що можуть повернутися старі енергетичні прив’язки.

Рак

Початок тижня багато розставить по місцях: Ракам вдасться зрозуміти, чого від них хоче друга половинка. Загалом любовні справи налагоджуватимуться, незважаючи на слабкість Венери в Овні. Всесвіт покаже Ракам, у якому напрямку їм далі варто рухатися, убережуть від помилок тих, хто перебуває у пошуках кохання. Щоб бажання частіше збувалися, необхідно навчитися їх правильно формулювати.

Лев

Одинокі Леви мають шанс на доленосні зустрічі. Цим людям варто пам’ятати про те, що ми нікого не зустрічаємо випадково. Одні люди навчають нас чогось, а інші навчаються у нас. Ймовірно, що у любовні питання не залишиться часу через роботу. Засмучуватися в такому разі не варто. Немає необхідності робити все й одразу: ситуацію на любовному фронті можна тимчасово поставити на паузу. Стосунки за тиждень не постраждають.

Діва

Діви відносяться до знаків, з якими часом важко у шлюбі. Усім людям із проблемами у стосунках потрібен відпочинок. Так вони зможуть знайти вихід із будь-якого неприємного становища та не втратити себе. Народженим під цим сузір’ям рекомендується з 2 по 8 травня нікому не розповідати про свої цілі та плани у любовній сфері. Ця стратегія буде кращою. За тиждень Діви зможуть зрозуміти, куди саме їм треба далі їхати.

Терези

Терезам потрібно бути самостійними. Звертатися до оточуючих за порадою у коханні чи інших сферах варто тоді, коли ситуація видасться безвихідною. Не варто відмовляти і у зустрічній послузі. Менше слів, більше справи та позитиву – ось рецепт успіху для Терезів. Також астрологи радять рідше спілкуватися із зодіакальними маніпуляторами та хитрунами. Терезів можуть підстерігати плітки та чутки.

Скорпіон

Нічні світила не позбавлять Скорпіонів упевненості. Незважаючи на загальну несприятливу картину нічного неба. Фахівці з біоенергетики та психологи радять діяти за обставинами. Багато любовних проблем за цей час вирішаться без участі Скорпіонів. Деякі обставини навіть принесуть користь, зігравши їм на руку. Тим не менш, краще все одно користуватися оберегами від пристріту та сімейних негараздів.

Стрілець

Стрільцям цього тижня нічні світила допоможуть завершити токсичні стосунки, позбавитися негативного впливу неприємних людей збоку. З 2 по 8 травня варто відмовитись від необдуманих вчинків. В даний момент потрібно піклуватися про близьких, зробивши щось просте і корисне в побутовому плані. Успіх принесуть затишні вечори з другою половинкою, позитивний настрій.

Козеріг

Цей тиждень буде досить нервовим і напруженим для Козерогів. Початок тижня дає зелене світло у пошуках другої половинки: можна ходити на побачення, знайомитись на сайтах знайомств чи у соціальних мережах. П’ятниця та вихідні — час сімейних Козерогів зі статусом «все складно»: настав час миритися, робити компліменти.

Водолій

Незалежно від сімейного стану Водоліям корисно проводити час у приємній компанії. Головне зараз — оминати токсичних осіб. Для цього потрібно пам’ятати про ознаки таких людей і кращі способи протидії їм. Водоліям, що знаходяться в активному пошуку, астрологи радять наголосити на своїх інтелектуальних рисах. Навколишні це гідно оцінять.

Риби

Рибам у стосунках необхідно відпочити від рутини. Вже з понеділка краще змінити зачіску, стиль, вигадати незвичайний план відпочинку на вихідні. Можна разом із сім’єю вибратися на природу, відвідати якесь цікаве місце із друзями. Оточуючі звертатимуть увагу на душевну гармонію Риб. Не треба змушувати себе виходити із зони комфорту.