fbpx
Гороскоп

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 квітня

Тиждень обіцяє бути бурхливим. Тим, кому вдасться не посваритися в ці 7 днів з коханою людиною, потрібно буде поставити пам’ятник. За велику кількість енергії і планів всім нам доведеться розплачуватися дратівливістю і чутливістю до критики, навіть найбільш невинної. Пам’ятайте про це, перш ніж вставати на стежку війни. Можна спробувати знизити дратівливість.

Овен

Тиждень пройде в досить напруженому, навіть підвішеному стані. Це буде перевірка нервів для всіх Овнів: буде складно доносити свої думки і почуття до оточуючих, їм може не діставати терпіння вислухати всі доводи. Астрологи радять не втрачати віру в себе. Карантин зараз на руку: потрібна пауза, щоб оцінити все, що сталося в особистому житті за останні кілька місяців. Хвилини свободи слід присвятити духовним практикам і медитаціям, щоб гармонізувати свій внутрішній стан і розглядати перспективи в майбутньому.

Телець

Зірки прихильні до Тельців. На цьому тижні вони можуть робити все, що заманеться, наприклад, влаштувати романтичний уїк-енд і ненадовго зникнути з партнером з радарів. Особливо пощастить Тельцям, чиї дні народження випадуть на цей тиждень – випаде чудова нагода насолодитися увагою близьких, компліментами і подарунками. Встановити взаєморозуміння з представниками протилежної статі на цьому тижні буде особливо просто, тому всім Тельцям рекомендується здійснювати свої мрії і не боятися експериментів.

Близнюки

На цьому тижні деякі Близнюки можуть легко стати жертвою емоційної нестриманості. Астрологи радять стежити за тим, щоб розбурханий і вразливий стан не відбився на коханій людині: важливо зберігати звичну манеру спілкування. В іншому випадку на горизонті може з’явитися противник. Але Всесвіт всього лише влаштовує перевірку на міцність, тому слід набратися терпіння і переступити через власну гордість заради підтримки гармонійних стосунків.

Рак

Бажання й ініціативи Раків можуть зустріти опір. Тому астрологи радять не налаштовуватися на те, що тиждень пройде по загаданому сценарію. Зірки не раз змусять Раків імпровізувати. Головне зараз – берегти мир і спокій в особистому житті і своє здоров’я. Вільний час краще витратити не на справи по дому, а на залучення уваги коханої людини.

Лев

Зірки не натякають, а говорять прямо: час зайнятися особистим життям! Останнім часом робота забирала так багато сил і нервів, що могла виснажити енергетичні запаси і надломити взаємини з партнером. Кінець квітня – найкращий час, щоб повернути все на круги своя. Астрологи радять не переживати через дрібниці, довіритися своїй інтуїції і стати романтичнішими. Так вийде досягти поставленої мети і знову завоювати увагу коханої людини.

Діва

У деяких Дів взаєморозуміння з коханою людиною може виявитися під загрозою. Швидше за все, причиною цього стануть неприємні спогади, невирішені вчасно конфлікти, сліпі ревнощі або негативний досвід минулого. На щастя, планети будуть грати на боці Дів, що допоможе врегулювати всі конфлікти і з легкістю пройти всі випробування, приготовані Всесвітом. Астрологи радять не відкладати серйозну розмову з партнером, особливо якщо стосунки близькі до розладу. Не виключено, що саме зараз знайдуться найлегші рішення.

Терези

Закоханим Терезам, у яких на цей тиждень призначено щось важливе в романтичній сфері, варто добре підготуватися, так як вірогідні форс-мажори. В іншому випадку доведеться шукати оптимальні рішення буквально на ходу. У сімейних Терезів в любові справи підуть настільки добре, що буде складно перерватися на інші питання і завдання. Проте астрологи радять робити паузи, поєднуючи любовні перемоги з тихим спогляданням.

Скорпіон

У вирі подій та почуттів, які зваляться на Скорпіонів в найближчі кілька днів, можна пропустити важливі сигнали від Всесвіту . Зірки радять бути уважнішими і не відпускати контроль над тим, що відбувається. На шляху до щастя Скорпіони не раз зустрінуться віч-на-віч з труднощами. В умовах кризи або навислих конфлікту важливо не впасти духом і постаратися якомога швидше гармонізувати ситуацію. Не виключено, що доведеться прийняти непросте рішення про подальший розвиток стосунків.

Стрілець

Стрільці на цьому тижні можуть відчути деяку нестабільність у стосунках з другою половинкою. В кінці квітня можливі серйозні осяяння в особистому житті, доведеться багато розмовляти з партнером, і не завжди це будуть мирні розмови. Астрологи радять приготувати скрипти для примирень і діяти на благо стосунків, пригнічуючи егоїзм. Ймовірно, що ця ситуація вимагатиме необхідності в чомусь змінити себе, відмовитися від власних цілей або взагалі звернути з наміченого шляху.

Козеріг

Обов’язкових Козерогів, які звикли нести відповідальність, зірки закликають трохи послабити хватку і проявити себе ніжним і чуйним партнером. Прийшла пора показати близькій людині інший бік своєї особистості . І бажано – кращий. Для багатьох представників Знака це буде найбільш відповідний час, щоб прояснити стосунки, внести в них більше ніжності і взаєморозуміння. Якщо останнім часом невідомість заважала визначитися з подальшими діями, варто запастися сміливістю і почати серйозну розмову, щоб з’ясувати наміри супутника або супутниці.

Водолій

Нова любов, несподівані осяяння або серйозний крок – ось що приготували Водоліям зірки на цьому тижні. Якщо вони давно не приділяли уваги своїй сім’ї, коханій людині, особистому життю, зараз саме час. Астрологи радять відкинути всі думки про роботу і обов’язки, про те, що відбувається в світі і що потрібно встигнути, і згадати, що найважливіші речі в житті – зовсім не речі. Всесвіт надасть унікальний шанс змінити свої стосунки на краще. Для цього потрібно лише проявити участь і турботу до людини, яка поруч.

Риби

Рибам поки не світить повноцінна гармонія, але астрологи радять все ж абстрагуватися на кілька днів від особистих проблем і любовних драм. Навіть якщо є незавершені справи, важкі думки або неприємні передчуття, все одно важливо знайти в собі сили і влаштувати собі невеликий перепочинок. Цей тиждень найкраще провести далеко від зовнішнього і внутрішнього негативу. Тоді вийде подивитися на ситуацію більш реалістично і знайти вихід зі скрутного становища.

You cannot copy content of this page