Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 вересня: як можна досягти успіху в цій сфері і зберегти гармонію у стосунках

Любов – це наша віддушина. Це те, що допомагає переживати негаразди і рухатися далі.

В цілому поточний тиждень дуже сприятливий для пошуків другої половинки. Все, що вам необхідно, – це просто проявляти активність. Представники будь-яких знаків Зодіаку можуть познайомитися з цікавою людиною.

Овен

У Овнів на цьому тижні очікуються деякі труднощі в любовній сфері, але Овен – це кардинальний Знак Зодіаку, і у його представників є одна вагома перевага. Йдеться про неймовірно швидку адаптацію до нових умов. Все буде добре, якщо не намагатися виправити ситуацію, а просто прийняти її.

Телець

Тельцям варто якомога активніше користуватися любовними талісманами. Всім, хто в стосунках, це допоможе зберегти їх і зміцнити. Тим, хто перебуває в пошуках, талісмани підвищать харизму, допоможуть швидше знайти другу половинку і зробити вірний вибір в максимально стислі терміни.

Близнюки

Близнюкам варто на цьому тижні користуватися оберегами від злих людей. Вони врятують не тільки їх самих, але і стосунки з другою половинкою. Будь-які негативні слова і дії оточуючих матимуть менший ефект. Не варто нікому розповідати про свої любовні плани, провокувати заздрість.

Рак

У Раків на цьому тижні очікується дуже багато знайомств і зустрічей, більшість з яких виявляться цілком рядовими. Проте, в потоці осіб можна буде зустріти дійсно когось дуже важливого. Це може бути майбутня любов, друг або вірний соратник.

Лев

Для того, щоб залишатися активними і щасливими в коханні, Левам варто побоюватися енергетичного вигоряння. Сильна втома позбавить їх привабливості і бажання фліртувати, знайомитися. Особливо сильно варто побоюватися втоми 21 вересня – в день повного Місяця.

Діва

У самотніх Дів в любовній сфері зараз не все гладко. Зірки і планети змусять оточуючих бути більш грубими і безкомпромісними. Саме тому Дівам потрібно правильно відповідати на хамство, образи чи брехню, щоб не зруйнувати власне біополе. У тих, хто у стосунках, все буде гладко і спокійно.

Терези

Тим, хто знаходяться зараз в пошуках, посміхнеться удача. Можна скористатися порадами нумерологів про те, як вибрати партнера. Також пощастить і Терезам, які вже перебувають у шлюбі або в стосунках. Це час щастя, яскравих емоцій. Можна переводити стосунки на новий рівень, займатися спільними справами.

Скорпіон

Скорпіонам варто боротися з нудьгою і тугою, щоб не втрачати свою привабливість. Також астрологи радять більше розважатися, спілкуватися з людьми і залишатися на позитивній хвилі. Це додасть їм особливу харизму.

Стрілець

Стрільцям для здобуття щастя в любові варто згадати про головні правила візуалізації. Потрібно уявити собі, якою має бути кохана людина. В такому випадку доленосна зустріч трапиться раніше очікуваного терміну. Стрільці зараз в центрі уваги.

Козеріг

У Козерогів очікується не найпростіший тиждень через те, що їх енергетика частково ослабне. Потрібно пам’ятати про те, що любов вимагає великих зусиль особливо від тих Козерогів, які знаходяться в стосунках.

Водолій

Одиноким Водоліям для успішного пошуку любові необхідно зайнятися очищенням карми. Всі, у кого є борги перед всесвітом і долею, можуть зустріти на своєму шляху неправдиву любов – людину, яка буде покликана долею навчити Водоліїв чогось важливого, а не дарувати їм щастя.

Риби

У Риб зараз можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці. Саме тому варто тимчасово призупинити пошуки любові. Ще астрологи рекомендують нікому не розповідати про свої плани, не підтримувати конфлікти і не відповідати негативом на негатив.